PRESTAVAM VERIT

Príspevok v téme: PRESTAVAM VERIT
totka

je to trochu zlozitejsie ako to napisem, lebo to zostrucnim.. totizto prestavam verit na vernost.. este som nezazila dlhsi vztah, alebo opätovanu lasku.. velmi po nej tuzim, ale nie a nie stretnut "spriaznenu dusicku".. a ten hlavny problem.. pritahujem zadanych chalanov.. a uz sa mi parkrat stalo, ze podviedli svoje divca.. a co je najhorsie, tak so mnou.. hm.. cize nielen, ze som smutna z toho, ze je tu nevera, ale ja jej nepriamo napomaham.. neviem preco nemam dost sil povedat nie a odist, chcem sa zalubit a zrejme mi lichoti naklonnost opacneho pohlavia, len.. aj ked to nema buducnost, mam vzdy malu nadej, ze co ak? ja uz neviem ako dalej.. co by ste mi poradili, hm? je to len nahoda, ze sa zoznamim vzdy so zadanymi chalanmi alebo je chyba vo mne?

Deee

Muzi su muzi a myslia inak ako my...niektori (samozrejme nie vsetci) myslia penisom...vidia peknu babu, ktora ukaze, ze by nebola proti a uz je problem na svete...Vtedy si len povedz, ze takeho ti ozaj netreba...

totka

nehovorim, ze ide vzdy o sex.. ale uz len o ten princip, ze su toho schopni, ked maju priatelky.. ale davam si zavazok :-)

totka

no ja som skor sportovy typ, takze obliekanie v tom nehra urcite ziadnu rolu... inak nepisala som, ze podvadzanie=vzdy milovanie.. a so zenatymi tiez nic neriesim.. ale co je pravda, tak to sebavedomie mam slabe :-(

zrkadlo

To ake typy pritahujes je len a len tvoja praca.Sorry ze to tak tvrdo hovorim.Velmi dobre viem ze,ked sa tak a tak obleciem ze asi dost chlapov nabalim, a ani sa mi do xichtu nepozru a uz ma pozyvaju na kavu koli noham v minisukni...Vyrastla som s toho.Nepotrebujem absolutne obdiv od cudzich muzov.Neviem skor to bolo o nedostatku mojho sebavedomia, alebo pyche.Momentalne sa kludne obleciem do niecoho kde vobec neupozornim na seba a velmi mi to vyhovuje.Mozem si vyberat muzov ja a nie oni mna ako kozu na trhu.So zenatym som mala diskusiu velmi rychlo vybavenu.Clovek ked sa miluje , nie je to len o feromonoch.Niekde som citala mudru vetu , ze vztah nie je zrkadlo mna samej.Zrkadli to co asi potrebujem a pre to som s nim.Vobec ti nerozumiem ako mozes mat problem povedat nie. Sama hovoris, o tom ze vzdy si myslis ze mas malu nadej, ty neches velku nadej? nemala by si naopak pracovat radsej na svojom sebavedomi ,ktore nezvisi od hodnotenia muzom?Nemyslis ze zadanym mozno vyhovuje zena ktora si nevydupe co chce? pre to ze si neveri?Tym padom im rodinu nerozbijes a pekne sa s tebou zabavia do kedy maju chut.Bud pani sama sebe.Povedz si aky typ muza chces a hladaj ty takeho a nie oni teba.

totka

vsetko to co pisete je pravda a si to aj uvedomujem, ale neviem najst v sebe tolko sily, aby som tomu niecomu nerealnemu nedala aspon sancu.. v tom je ten najvacsi problem.. ale budem robit vsetko preto, aby som to raz prelomila..

sedmikraska

Usiko ma pravdu, ja som bola prisne proti zadanym chlapcom a drzala som sa od takych co najdalej, zacala som chodit s mojim terajsim priatelom a az po dlhsej dobe som sa dozvedela. ze zo zaciatku este chodilm s inou, ale ze uz im to neklapalo a stretavali sa len raz za tyzden a dali si maximalne pusu, no neodpustim mu to nikdy a tiez sa bojim, ze ma to raz docka. :(

usiko

totka, to nie je smola, len to chce silnu volu jednoducho ked vies, ze dany chalec je zadany povedat NIE a ujst, z jeho dosahu samozrejme...ja viem, ze tam mas malinku nadej za TEBE a JEMU to vyjde, ak opusti svoje dievca a podvedie ho ale chcela by si chalana, ktory podviedol svoje dievca s tebou? na chvilu ano, lebo mas pocit, ze si nieco viac nez jeho baba, ale potom ti dojde, ze ak nemal problem to urobit s tebou, co mu zabrani aby podviedol aj teba s inou...tak ta bude zmahat ziarlicost a to vztah akykolvek znici...takze ak je niekto zadany, nechaj ho tak, nech sa vrati k partnerke bez toto, aby ste spolu nieco mali....

cat

ehm..nie si ty nahodou velmi atraktivna baba??to chlapov velmi pritahuje-hlavne zenatych, ktorych doma caka ta menej atraktiva manzelka..