Chodenie uz dost Dlho

lucy204

chlapce, ty si to za tie tri mesiace este neurobil??? si robis srandu? to ked chces takto odkladat vsetko, deti budes mat v 50-ke???

denis4545

No tak diki poznazim sa ale viete ono,ja na to cely den myslim ale ked to ma prist to proste neurobim.....Mozem polozit jednu otazku?nechcem byt drzy ,ale VY sa kedy lizete?THX velmi Vam dakujem za rady!!!!!!!

baby

denis4545, tak uz si to skusil??? skusto ako v americkych filmoch :) tam sa chalani opytaju, mozem ta pobozkat?? :) alebo sa len naklon k nej a daj jej pusu na zaciatok na pery a ked budes citit odozvu, tak neprestavaj, bozkavaj ju, no a potom pomaly zacni jazykom po perach a to uz pojde samo... presny navod na bozkavanie asi neexistuje, hlavne to skus, mozno uz aj ona caka len sa boji spravit prvy krok tak bud chlap :)

moniqa87

kde? moj mily vsade, kde nas nikto nesmiruje :-D.... bozkavanie je pekne kdekolvek, len nazbieraj odvahu, drzim palec

sedmikraska

vyskusaj pri luceni vecer, vtedy ste najviac zalubeni a pusinkujete sa a tak to skus, ked sa bojis nejakeho trapasu- co sa urcite nestane, tak vies, ze hned po tom pojdes domov a dorana sa to ulezi

denis4545

Viete nemohli by ste mi naapisat pls,ze kedy by som ju mal obdarit francuzskym bozkom?Ci ked pridem pre nu alebo ked sme u nej alebo ja newiem pls poradte.A kam,chalani,chodíte s babami(v mojom weku).CHodiewate na pizzu alebo nekde len tak sa prechádzate?sak napiste............