Moja frajerka

Príspevok v téme: Moja frajerka
ohen

Moja frajerka schudla 11 kg - zacala menej jest a trocha cvicit. Pri vyske 176cm ma 55kg. Vidim, ze jedava normalne, pravidelne, ale len velmi velmi male porcie. Citim jej vsetky rebra, stale sa stazuje, ze jej je zima, trcia jej strasne kosti. Myslite, ze moze mat sklon k anorexii? Nerobi take hluposti, ze by hladovala, ale straca sa mi pred ocami. Vahu 55 kg ma uz asi pol roka, nesnazi sa to znizovat, ale sem-tam si povzdychne, ze by chcela mat 50 kg. Kazdy jej hovori, ze je chuda a ci nema anorexiu, ona sa len smeje - ze jedava 5x denne, takze ju obvinujeme nepravom. Neviem, co si mam o tom mysliet. Urcite nema bulimiu - zijeme spolu, to by som si vsimol.

zuzca26

honey tu nejde ani tak o vahu ale o myslenie a celkove stravovanie
preto som sa pytala co to znamena "normalne stravovanie u nej"

honey

hmmm co ja viem.Podla mna je to normalna vaha ja mam o 3 viacej ale nemyslim zeby to bol az taky velky rozdiel a anrorexiu ani nic take urcite nemam...Ak jej chuti jest tak to je len dobre...a zima jej moze byt aj z mala zeleza...

zuzca26

a co napr znamena ze jedava normalne len mensie porcie? vies to blizsie specifikovat?
vsetko zalezi od jej myslenia ktore vie krasne skryvat (ak naozaj PPP ma) ale je mozne ze naozaj len zmenila zivotny styl- neprejeda sa a viac sa hybe ako doteraz tak samozrejme ze schudla
zalezi na tom ako sa stravuje ked hovoris ze nevracia tak co jedava za den? daj jej prikladovy jedalnicek