Nechcem byt ocko .......

hmla

akoze telo zeny je len jej. NA splodenie dietata su dvaja,ale mily chlapci uvedomte si, ze ked sa to dieta splodi, tak zena je vzdy na tom horsie. Ci si ho necha,alebo pojde na potrat. Je to len jej telo, ved ani chlapom nikto nediktuje,aby cez svoju dierku v penise vytlacili co i len golfovu lopticku, alebo podobe hovadiny. Je to telo zeny, muz sa moze vyjadrit,ale ked je zena proti potratu, tak je proti potzratu. JA sosobne, keby mna partner posle na potrat, tak ho nakopem medzi nohy, naplujem do tvare a nikdy viac by som ho nechcela vidiet. Ale to je v partnerstve, ty si v inej situacii. POdla mna sa to bude riesit aj tak cez rodicov, to je jedna vec, dalsi vec, chod do lekarne, kup tehotensky test a nech si ho urobi pred teboua budes vediet, ze ta neklame, ked na vlastne oci budes vidiet pozitivny test, tak smahom s nou chod na gynekologiu na test. A potom sa porozpravajte s rodicmi. MAt dieta je zodpovednos, ale uz sa z toho nevyvlecies, je mi luto,ale mas tam svoju zodpovednost. ak si nechcel dieta, nemal si sexovat. Kruta pravda- a ked tak, tak mas pouzit ochranu.

mirkaa10

lolita22-ma to byt ich spolocne dieta ale ked si ho da zena zobrat(bud pod jeho natlakom alebo nie ) tak si da narusit svoje telo nie jeho,ona s tym bude zit a urcite viem ze z psychyckej stranky to nebude pre nu vobec lahke a to som ani potrat nemusela zazit ale ja som ako 17 rocna otehotnela-nedokoncena skola,rodicia-mala som pred sebou tiez tuto nelahku otazku ale keby mi chlap raz povedal daj si to zobrat tak ho asi namieste za..... pretoze to je len moje rozhodnutie a teraz uz za 3 tyzdne rodim a svoje este nenarodene dietatko strasne milujem urcite by som nikdy nesla na potrat a ked uz by som vazne uvazovala tak posledne slovo pri tom by mal chlap.a tu ide o to ze dobre su baby ktore vyuzivaju ale ved chlapi o tom velmi dobre vedia tak co nerozmyslaju skor ci potom je mat najlepsiu vyhovorku ze baby su kurvy-ktore daju kazdemu.tak boa nestrc ho do nej a nebudes mat problem

lolita22

chalpi sa daju ovladat ked sa neschlascu a fakt vas neznasilnia ale nehadzte zas vsetko na nich, kto tu roztahuje nohy, dievca je tiez pri plno vedomí ako chlapec a chalan ma tiez pravo rozhodnut o tom ci bude mat spolu s nou doj... zivot alebo bez nej. A k tomu preco by sa do... musela rozhodovat furt len ona? ved by to malo byt aj jeho dieta, NIE?!

8888

ach boze....vy chlapi skuste prezit cele tehotenstvo potom porod alebo popripade ten potrat...a potom sa hrajte na velke rozhodovanie...vy si za****** a kto to ma vynosit alebo nechat zabit?...vy??...to sotva...je to na zene vsetko toto...a vy by ste len pindali ze este vas ideme obrat o peniaze..tie si mozte viete kam strcit....a cest vynimkam

veru tak!!!

dreideger- sebecký názor... súhlasím čo ti písali ženy, nevieš sa vcítiť do danej situácie, ide o jej telo, konečné rozhodnutie je na žene... vy ste fakt chudáci chlapi- ved je jednoduché zdupkať od povinností a nechať to na nu a ešte aj tú smiešnu sumu zaplatiť sa niektorým zdá veľa:-)) keby ste to nepustili do nej ako ste možno sľúbili, nič by sa nestalo...

krbka

myslim, ze nejaka legalna sanca je, ked chces dietatko - aby zena nemohla ist na potrat... akurat, ze sa to nestava. mirka to napisala polopaticky a trochu prilis vulgarne na moj vkus, ale je tam kus pravdy. ide o jej telo, tak rozhodne ona. alimenty su len velmi smiesny argument - tvojich 700-1500 korun nezabezpeci dietatu nic, ani len jeho *podiel* na najomnom v najmensej garsonke sveta. je mi zle z toho, ked niekto splodi dieta a tazi sa mu zaplatit tu jednodnovu mzdu, aby mohol jeho vlastny potomok jest a pit... nie si emocionalne vlozeny do problematiky, pises , co ta prve napadne a mna ako zenu *prinutenu* (jasne, nedrzal mi pri hlave pistol, sla som tam sama) k interupcii velmi urazas a zranujes. lutujem, ze som sa nechla nezodpovednym chrapunom prinutit k takej veci a dodnes placem v den *skoronarodenin* mojho mrtveho dietata... nechala som sa uniest, prepacte. pocuvaj ma, ty buduci OCKO, nebud ko*ot a nenut ju ist na potrat , ak fakt nechce. len tolko.