Kondylomy - co to je?

Príspevok v téme: Kondylomy - co to je?
menka

AHOJTE.NEVIET MI NIEKTO POVEDAT CO SU TO KONDYLOMY?? CITALA SOM ZE TO MOZE BYT JEDEN ZTYPOV HPV...BOLA SOM U GYNEKOLOGA LEBO SOM SI NASLA TAM DOLE..ANI NEVIEM KDE TO PRESNE JE TAKY VYRASTOK...A PREDPISAL MI NATO KREM WARTEC. VIE NIEKTO AKY TO JE KREM??..UZ HO NIEKTO POUZIVAL??..
VELMI MI POMOZETE LEBO SA OBAVAM ZE MAM HPV:(:( DAKUJEM

lucinkaaaa

Chcem sa spytat RNG : kde mas tie svoje obchody, lebo ja som uz presla zopar lekarni po Slovensku a nikde som to zatial nenasla? Dakujem za skoru odpoved

RNG

micka, hpv je virus a virusy su prudko nakazlive, hlavne pri sexe.
Ak ma priatel uz kondylomy, musel mat virusy v tele uz dlho pred tym, cize ich mas aj ty, ci sa ti to paci, alebo nie.
Ale kedze vacsina ludi ich uz dnes ma tak ci tak, nezufaj si a bran sa proti ich prejavu(aj proti prejavom mnohych inych virusov ktore mame v tele) antiviralnymi doplnkami.
Menoval som ich uz mnohokrat, aj v tejto teme.

LILIANKA

micka6622...ak ma alebo mal HPV, tak nepomoze ani prezervativ, pretoze virus je mensi ako vlakna prezervativu. Najlpesie pockat na uplne vymyznutie. No a HVP ma mnozstvo druhov-cisel (11,18...) a nie vsetky sposobuju rakovinu krcka maternice, myslim ze len 4 druhy.

micka6622

moj priatel bol dnes na koznom a vypalovali mu kondylomy, chcem sa spytat,ci je to prenosne,chranime sa len hor.antikoncepcoiu, mame pouzit aj prezervatív?sa velmi bojim,lebo viem ze hpv sposobuje karcinom maternice a nechcem ich dostat aj ja.

RNG

Nika, v mojich obchodoch dostanes vacsinu spominanych, treba sa len pytat predavaciek.Solen, zinok L-cystein, aloe vera,astragalus, GSE... Zo silnych tam je aj chaparal(larrea tridentata).
Dvojbodka, aloe nezabija priamo virusy takze natierat ho na kondylomy je zbytocne,ale brane vnutorne zvysuje imunitu voci virusom(3x2 lyzice ako sucast zvysovania antiviralnej imunity).
Wartec a podophylin vypalia kondylomy, ale neznicia virusy hpv na inych miestach v tele, ktore ich sposobuju, takze vyrastu nove.To sa mi zda stracanie casu a penazi.
Virusy treba potlacit vsade v tele, vymenoval som dost prostriedkov, cim viac ich beries, tym je silnejsia obrana proti virusom.
A nezabudajte na velke davky vitaminu C a probiotika.

estelle

Caves menka,tak ja mam tiez skusenost s Wartecom a mozem povedat,ze je dobry.Ale pocula som,aj o tabletkach,ktore su na prirodnej baze-Indonal,je to aj taky doplnok,ale tiez je na HPV,ale tiez na mnohe ine,len su dost drahe...