Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chlorela a spirulina

lucka

ahojte, chcem sa spytat, ci mi neviete poradit, co by mi najlepsie pomohlo na kozne problemy s tvarou ..dneska som sa dopocula prvy krat o tej chlorelle. je naozaj taka dobra ?

RNG

Viem, chuti to ako zaburina na vode, co to vlastne aj je.
Ja mam tabletky, tie sa daju pomerne jednoducho hltat.
Aj tak, spirulina je stravitelnejsia az bez upravy,,chlorella sa musi specialne upravovat-ma velmi tuhu supku.
Obcas si robim mix s pridavkom zelenych(travy, riasy) ale do toho davam mrazene cucoriedky a cranberry(brusnice) takze to ciastocne prehlusi tu burinovitost.

Anit

ok, takze to zvladnem aj bez ockovania a riasy mozem dalej jest :-)
Este k tym riasam, musia sa rozpustat v cistej vode alebo je to jedno v akej tekutine, teda ja radsej pouzivam 100%tny dzus lebo maju dost silnu chut a s tou vodou som to nezvladala :D

RNG

Ockovanie proti tetanusu sa da urobit aj po zraneni.
Dnes je aj tak pravdepodobnost dostania tetanusu miziva, kone su velmi zriedkave a to v minulosti boli hlavni bacilonosici tetanusu.

Anit

RNG, prosim ta a ty by si mi co poradil ohladom ockovania proti tetanu, ked sa teraz snazime o dietatko? Mam sa dat zaockovat a prerusit snazenie? Alebo sa nemam dat vobec ockovat? Ci bez problemov mam zajst k lekarke a dat sa zaockovat ako by sa nic nedialo?
Dakujem este raz :-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.