JE MI NA NIC ...... :(((

Príspevok v téme: JE MI NA NIC ...... :(((
nikčaaa

jj je to tak... uz ma nebavi nic... mam depky z toho ako vyzeram a aj tak sa prejedavam ... citim sa sama.. opustena.. chlapci sa so mnou len zahravaju...kazdy den je taky isty,totalny stereotyp ! proste to iste dookola ! vstanem rano,skola,o piatej som doma. ucenie do osmej,spim a zase to iste... cez vikend bud v piatok alebo v sobotu sa opijem.. je mi super..... na druhy den sa citim trapne... potom zase ucenie... furt myslim len na jedlo.. je mi do placu zo vsetkeho.. nikto si nevsima ze mam problemy lebo som dobra herecka .. a nikomu sa s tym nechcem zverit.. som sama........

nikčaaa

aloe: hmm .. tak asi mas pravdu .. ale ja neviem ..tak sa budem snazit stat sa takou ..... musim sa zmenit .. nechcem mat ten zly pocit zo seba !! ... inac mna nikto az tak dobre nepozna.. neviem sa nikomu az tak otvorit .. ani rodicom ... raz som niekoho pripustila k sebe ... a sklamal ma ! odvtedy som sa zmenila ! nedoverujem .... neznasam takych ludi ako bol ON !!

nikčaaa

ja viem.. alkohol nic nevyriesi.. je mi to jasne :(( inac ostatni si to nevsimaju ze mam dajaky problem ... fakt som dobra herecka ! viem klamat do oci ... akoze mam kamaratky ale ja im nedoverujem ! neviem nikomu doverovat na sto percent! len tazko o tom viem rozpravat co ma trapi .. inac som priatelska s kazdym ... nespravam sa tak ze by ma nemohli mat radi ! viem mam velke usta a nebojim sa povedat nikomu co si myslim .. som uprimna .. dakedy aj velmi .. tak viackrat urazim ludi ktorych nechcem.. ale viem si priznat chyby a ospravedlnit sa ... ale neviem.. mam proste taky divny pocit zo seba.. neni to dobre dajak ... !! vzdy mam pocit ze ma vyuzivaju !!!! VZDY ! ..

aloe

nikčaaa,chceš byť dokonalá, krásna...Čo je to krása??? Krásny človek nemusí byť na pohľad, oveľa viac si cením človeka, ktorý aj keď nie je pekný, ale je dobrý, nepretvaruje sa, úprimný, žičlivý,má ma rád a je spoľahlivý,vie mi poradiť,môžem sa naňho spoľahnúť a povie mi do očí aj takú vec, ktorá mi nie je vždy po vôli. Takýchto ľudí nie je tak veľa, skús sa takou stať Ty.Neexistuje dokonalý človek,sú ľudia dobrí aj zlí, vedia pomôcť, ale aj veľmi ublížiť.Určite stretneš denne viac ľudí, a ja viem, že medzi nimi je aj Tvoj kamarát či kamarátka, len o tom ešte ani jeden z Vás nevie.

aloe

nikčaaa,myslím, že alkohol je to najhoršie, k čomu môžeš dospieť.Nie je pekný pohľad na opilca, tobôž nie na dievča či ženu!Nehovoriac o tom, že si ničíš zdravie, pomôže to možno na chvíľu cítiť sa lepšie, ale to je len klam.Skús sa zamyslieť,čo by si Ty mohla urobiť,aby sa okolie zmenilo? Aký si človek, trebárs sa pozri aj do zrkadla a porozprávaj sa s tou, ktorú tam uvidíš.Prečo nemáš kamarátku, s ktorou by si si rozumela, alebo aj dobrého priateľa, nemusí to byť hneď láska či sex!Alkohol to nevyrieši,len Ty sama musíš chcieť niečo zmeniť.Možno ako sa tváriš, ako vnímaš svet, ako sa na človeka pozrieš, či sa usmeješ, či sa vieš tešiť z toho, že svieti slnko, že sneží, že Ti niekto poďakoval, dal Ti prednosť pri vstupe do dverí, usmial sa na Teba...Pokús sa tešiť z maličkostí, obdaruj niekoho úsmevom, aj keď sa mračí...Musíš začať Ty od seba,ale predovšetkým to musíš chcieť a vydržať.Skús sa Ty správať tak, ako by si chcela, aby sa k Tebe správali iní.A čo rodičia?Nie je medzi Vami dôvera?Keby si sa zverila mamine? Skús nad tým porozmýšľať.Začni zajtrajškom.Keď ráno vstaneš,trošku si zacvič pri otvorenom obloku a dobre sa nalaď,skús to, všimni si niečo pekné doma, usmej sa na rodičov,po ceste do školy počúvaj aj hlasy, zvuky,všímaj si to pozitívne,to pekné,skús to...!Držím Ti palce,určite to zvládneš a potom mi napíš o svojich pocitoch, ale nezakrývaj nič.Ak chceš, napíš mi večer na meil:duratnakatka@zoznam.sk

nikčaaa

..chcem byt aj ja dokonala kraska.. ktora ma vsetko co chce.. ma kamosov .. ma proste vsetko .. takym ludom je lahsie !! .. si myslim :((

nikčaaa

aj ked mi je daco tak ja to proste neviem vysvetlit !! neviem to opisat slovami co mi je !!! a nic ma nebavi ... neznasam to .. hlavne ten stereotyp.. ja to tak nevladzem ... !!!!!!! je mi zle ...... :(((((( a teraz to neni sebalutost ci daco take .....

nikčaaa

aa psychologicka.. to nee :(( keby na to prisli rodicia.. .ee .. to nerisknem.. oni si aj tak myslia ze vsetko je ok !! ..... pripadam si ta najskaredsia na svete.. zavidim peknym holkam .. mam proste blbee rozmyslanie ...no tak to hej.. mozno keby bol dakto kto by mi pomohol-napr. dajaky frajer .. alebo hoci len kamoska .. ale nenii !!! proste ani nikomu neviem doverovat ! vzdy si myslim ze sa so mnou len zahravaju ......pretoze uz som sa sklamala.. a velmi ..

veronca111

viem presne ako sa citis... zazivam vsetko tak isto ako ty, pocnus prejedanim konciac pocitom samoty... az na to ze u mna sa to kusok zmenilo vdaka tomu ze som sa spoznala s jednym super chlapcom ktoreho mam nehorazne rada a to ma drzi nad vodou... mozno by stalo za to skusit konzultovat psychologicku, ta mne dost pomohla///

nikčaaa

17.. ano ano.. hovorte mi ! je to puberta.. hmm .... :(( ... podla mna ma kazdy len vyuziva.. mam taky pocit ... aj tie kamaratstva su len take formalne.. no tu v dedine nemam kamosov vobec.. chodim do susednej dediny a tam su super ludia..tych mam rada ! su to vacsinou chlapci .. ale oni ma chapu .. viac im doverujem ako hoci ktoremu dievcatu ! je pradva ze som ich spoznala len cca pred rokom a pol ale viac som si ich oblubila ako hoci koho v mojej dedine za tych 17 rokov dpc !!!! .. ale to na nicom nezmeni .. keby som aspon tam byvala.. ale nemozem s nimi byt len raz do tyzdna.. aj to ne vzdy ..