problémy s erekciou

Príspevok v téme: problémy s erekciou
erekcia p*jebana

caves, mam 17 a uz nejake 2roky ma trapi ze nedokazem dosiahnut uplnu erekciu, vlastne dokazem ale len vtedy ked si ho drazdim a ked prestanem tak to pomaly zacne opadat..uz mi to lezie na nervy a ked napisem do poradne tak kazdy mi len hovori ze to je psychikou a ze som velmi maldy na to aby som mal problemy s erekciou...psychikou to urcite nie je....nechapem nikto v mojom veku s tym nema problemy a ja mam a naozaj nwm co ot sposobuje...aj kktiny vymyslaju ze k urologovi mozem ist iba ak ma tam posle obvodny lekar...nech sa poj*bu b*zeranti sk*rveny, ja mam taku lekarku ze keby jej to poviem tak tam zacne hulakat a uplne by sa spravala ako p*ca... totalne mam z nej nervy ked tam idem,normalne sa tam bojim ist..... poradte mi nieco pls, lebo ja uz nwm co mam robit

usiko

ako, teda, ani sa nebudem vyjadrovat k tomu, ako veci pises, s nadavkami a neviem cim este...to fakt sa nevies inak vyjadrit? Ked dospejes, to znamena budes dospely, tak sa ti veci upravia...ale ked je niekto takto nastvany ako ty tak sa ani necudujem ze nemas erekciu....urolog je podla mna lekar, ku ktoremu sa nemusis pytat cez obvodaka, ale objednava sa tam....ako chces,,,,bud si este ponadavaj a budes mat tento problem navzdy...alebo utekaj k urologovi...ak aj nahodou potrebujes na to obvodaka, nemusis mu povedat pravdu, povedz ze mes problemy s mocenim a vypise ti papier....