Erekcia

Príspevok v téme: Erekcia
154569489449

caves, mam 17 a uz nejake 2roky ma trapi ze nedokazem dosiahnut uplnu erekciu, vlastne dokazem ale len vtedy ked si ho drazdim a ked prestanem tak to pomaly zacne opadat..uz mi to lezie na nervy a ked napisem do poradne tak kazdy mi len hovori ze to je psychikou a ze som velmi maldy na to aby som mal problemy s erekciou...psychikou to urcite nie je....nechapem nikto v mojom veku s tym nema problemy a ja mam a naozaj nwm co ot sposobuje...aj kktiny vymyslaju ze k urologovi mozem ist iba ak ma tam posle obvodny lekar...nech sa poj*bu b*zeranti sk*rveny, ja mam taku lekarku ze keby jej to poviem tak tam zacne hulakat a uplne by sa spravala ako p*ca... totalne mam z nej nervy ked tam idem,normalne sa tam bojim ist..... poradte mi nieco pls, lebo ja uz nwm co mam robit

krotitelkamuzov

Milujuca/milovana zena je najlepsia na pevnost penisu. Je mi vas luto, ze musite hltat pilule, aby sa vam postavil so zenou, ktora vas nepritahuje, len aby ste mali sex, lebo ste chudaci, ktori nie su schopni vernosti a lasky.

Relaxater

ja pouzivam Erozon Max ma rychle ucinky u mna uz za par desiatok minut, sex mam v pohode 3-4 krat za noc co predtym bolo nemozne

MiroSvaj

Ja tiež nie som veľký zástanca predaja liekov z internetu, ktoré nie sú v lekárňach dostupné a to vo všeobecnosti a preto som si nikdy nekupoval ani lieky na erekciu cez internet. Tiež mám pozitívne skúsenosti s clavinom, vždy mi dobre účinkoval do dvoch hodín.

Daddy5

Kamarát po týchto vašich tabletkách z netu ostal neplodný, čítajte si čo kupujete predtým ako to začnete jesť nech sa vám nestane niečo podobné!!! Ja užívam clavin asi dva roky sporadicky a nepozorujem žiadne vedľajšie účinky, mám dvoch krásnych synov a v manželstve a v posteli nám to so ženou klape

Jan Radola

Skusil som Vimax Pills na vimax-pills.sk a po 3 mesiacoch to zabralo a nepocitil som ziadne vedlajsie ucinky ako pri Viagre

doporucujem

Vimax na SK

Vimax pre 95 percent je uspesny a pomoze na zlepsenie erekcie a zvacsenie penisu, navyse zlepsuje vydrz ale je pre Vas ucinny iba v pripade ze to je originalny produkt.

Vimax na predaj s certifikátom na SK je na vimaxprodej.cz, nekupujte falošný Vimax a žiadajte certifikát od predajcu, my zadarmo pošleme na Vašu adresu aj certifikát originality, chcete nižšiu cenu ako falošní predajcovia?

Kontaktujte nás a pošleme Vám originálne balenie produktu Vimax a certifikát originality. -adresa odstránená-

martin.salv

Vyskúšajte produkt Vimax (www.vimax.sk). Je na zlepšenie erekcie a môžem z vlastnej skúsenosti povedať , že funguje ! Pred tým som bral Viagru pred každým sexom ale vôbec to môj problém nevyriešilo. Vimax pomôže dlhodobo a beriem ho už siedmy mesiac, erekciu mám takú pevnú ako nikdy pred tým! Je to aj na zväčšenie penisu, ale u mňa to bolo hlavne na zlepšenie erekcie. Dosť mi to pomôhlo aj na predčasnú ejakuláciu. Fakt odporúčam !

marianh

ja zvyknem zajist do fitka, ale zabehnut si...a ked sa poriadne prekrvi telo, vsetko je tak ako ma byt. ale skusal som aj nejake afrodiziaka, hlavne ked som v strese robot a tak a je to fajn. Mal som MACA a RX-extreme