NECHAPEM HO...

Príspevok v téme: NECHAPEM HO...
virginia

Minuly vikend, ked som sa \"riesila\" s partnerom, tak mi pri vyzliekani vytkol, ze preco nemam na sebe podprsenku a nohavicky rovnakej farby! Zevraj mu je to smiesne! Ja nosim aj komplety, len proste ked nemam naladu, alebo cas si vyberat, tak si na seba rychlo dam aj rozdielne veci... Chapete to? Ste v tom najlepsom a on vam zadre toto! Milujem ho, ale niekedy ma vie dostat takymito poznamkami do vytrzenia! To aj ostatnym chalanom prekaza takato vec?

tiinyy

No asi by som mu povedala ZLATICKO OBJEDNALA SOM SSI TAKY KRASNY KOMPLET, DUFAM ZE TO CVAKNES KED SA TI TO PACI A O TYZDEN ZAS TO ISTE A OBJEDENALA BY SOM SI PRE ISTOTU ASPON 7 TYZDEN MA PREDSA 7 DNI. Je to magor!!!

dadah

neviem naco sa k tomu vobec vyjadroval. aj tak ta chcel mat vyzlecenu. nerob si z toho vrasky, ved mozno ani nevedel, ze to povedal:-)

monicka2509

ze ho vobec take nieco napadlo,ja tiez nenosim rovnaku farbu a co teraz?nech sa uvedomi,to je proste chlap..nic si z toho nerob

jaja

povedz mu že je vadný, nech sa uvedomí... mal by byť rád, že ladíš, je to tvoja vec, a vlastne je to riadna blbosť:-)))