SNY - prečo ???

Príspevok v téme: SNY - prečo ???
snílek

Ahojte. Neviem, či mi bude niekto vedieť pomôcť... S priateľom máme krasny vzťah, dôverujeme si, rozumjeme si..proste super. Sme spolu 2 roky. Poslednou dobou (cca pol roka, možno aj viac) sa mi sníva ako priateľa podvadzam. Je mi z toho zle...niekotré tie sny su strašne skútočné. Som z toho nešťastná...Priateľovi tak isto sa sníva ale zasa že ho opustím a že mi stále telefonuje a nechcem sa k nemu vrátiť. Rozpravame sa o tom, nevieme si to vysvetliť. Sme z toho nešťastní. Na internete sa mi nepodarilo najsť vysvetlenie. Mam sa v tom rýpať "hlbšie"? Vie mi niekto poradiť, pomôcť?? Ďakujem za každú odpoveď.

jaja

NEBER SI TO TAK, KED JE TO LEN SEN... A KED MA ESTE TAKY FAJN VYKLAD... ALEBO MAS ADEPTA NA JEHO USKUTOCNENIE? AK NIE, JE TO OK, SNY NEOVPLYVNIS...

snílek

No viem, že sny niečo odražajú. Netíkajú sa priamo toho čo sa sníva v sne aj v realite. Len už sa to neda vydržať. Na nete som si našla, že nevera = šťastné manželstvo. Môžem veriť takýmto snárom? Nevieš, kde by som našla dobrého psychológa, okolie BA ? Ďakujem.

usiko

snz nemaju nic spolocne s realitou, oni odrayaju nieco ine, takze vas vztah je v poriadku, trapi vas vasa psychika...tak sa prestante trapit s vecami a prestane sa vam snivat...napr. mne sa 3 krat snivalo, ze som niekoho zavrazdila a psycholog mi povedal, ze je to to, ze v zivote chcem niekoho ovladat...cize od veci, myslim tym vrazdu...aj vase sny nieco odrazaju, ale nic spojite so vztahom priamo...navstivte psychologa .....ak velmi chcete...