Ako byt vtipny?

Príspevok v téme: Ako byt vtipny?
chrasta

Som uplne obycajna - nie moc pekna, nie moc chuda, nie pri tele, nie moc vysoka, nie moc mala... A nie som ani trochu vtipna. Strasne zavidim tym ludom ktory len pridu a rozosmeju vsetkych okolo a su oblubeny... Myslite ze sa tomu da naucit? Ked budem citat ftipy a smiesne prihody...do nemoty... myslite, ze mi to uviazne v hlave a naucim sa byt zabavna? Nejde mi ani o to zbalit dakoho ale ziskat kamaratov. Nerada sa zverujem, nerada trepem o nicom... a preto asi nemam vela kamaratov... Dakujem za vsetky seriozne rady

Mirry

AHOJ!!!
Som za vsetku srandu a totalne vsetko beriem s humorom a chcem len odkazat tym co si myslia ze niesu vtipny tak sa mylia!!! Kazdy sa via naucit byt vtipnim!!!
1 rada vzdy myli pozytivne
2rada nigdy nebuť vazna ludi to odpodzuje
3 rada vzdy maj vtipne hlasky,najdi si ich na nete,bud in odviaz sa!!!
4 rada Pri kazdej situacii mysli na humor podporuj kazdeho s humorom povedz im vtip
5 rada bud oblubena zapadni do toho kolektivu
6 rada snaz sa byt pekna ked si pekna a vtipna mozed dosihnut pozornost 7rada
maj vzdy vzdy zmysel pre humor !!!!
mala poznamka pre tych co potrebuju poradit so smyslom pre humor: Napiste mi na moj e-mail dam vam rady ako sa stat pozornym a vtipnym clovekom: napiste mi poproste o radu na : mkmirushka@gmail.com
poradim vam!!! Prosim nepiste mi zosrandy iba nudzove stavy!!!

globus

Hej rana su velmi dolezite. Minule som pozeral v telke,ze je velmi dolezite ktorou dierkou v nose rano dychas... Urob jednu vec,ked vstanes daj si zopar deloviek do tvare a ked nebudes mat monokel hned budes mat cely den dobry..lebo budes stastna,ze sa kludne mozes prechadzat po meste. Pises,ze nie si vtipna a ta prezyvka CHRASTA... to napadne iba vtipnemu...

couzi

vsetko je to o optimizme...
skus , ked sa rano zobudis, usmiat sa same pre seba.... a hlavne aj pre tych druhych.U mna plati, ako sa rano prebudim, taka som cely den.
svojou dobrou naladou za rana urobis dobru naladu okoliu a budu ta ludia vnimat ako veseleho cloveka.
NEZABUDNI rana su velmi dolezite.
toto bola jedna rada, skus sa jej drzat uz od zajtra a po tyzdni si to vyhodnot.......ked si nato zvyknes, vymyslim nejaku dalsiu radu.. PA

gater

A kde mas tu chrastu? Odlupni si ju a budes mat pokoj... Ak budes citat smiesne prihody..do nemoty..uviazne ti to v hlave (ked nemas sklerozu) a budes ako Ander z Kosic... Alebo skus zajst do diskusneho fora sexuologia, najdi temu: klitoris a precitaj si otazku mozes aj par odpovedi... Ked sa ani trochu neusmejes tak by si mala podat ziadost na cestnu straz tam sa smiat nemozes a aj ti za to dobre zaplatia..:) j

sedmikraska

mne napriklad pridu vtipni aj taki ti pocitacovi maniaci co stale vtipkuju o pocitacoch :D vobec tym vtipom nerozumiem, ale ti ludia mi pridu hrooozne vtipni sami o sebe :D niektorych spoznas na prvy pohlad a uz sa musis smiat :D

[zruseny12]

presne aj ja si to myslim...a aj ty co su vtipny od prirody musia ludia chapat,lebo nie kazdy ma rad vtipnych ludi,su ludia ktorych takych ludi povazuju za blaznoch-aj takych poznam...proste nevedia byt vesely a su stale vazny...

[zruseny12]

no mne sa toto stavalo v skole,taky smiech ked nieco spoluziak povedal,bol velmi vtipny,a potom to bolo utrpenie sa zacat tvarit vazne,a hlavne na hodine...a hlavne ked vydel,ze je v triede nuda tak nieco nakreslil a posielal to po celej triede,stale sa staral o dobru naladu...a ked som sa potrebovala ukludnit od smiechu,tak som si predstavovala tie najsmutnejsie situacie,ale niekedy ani toto nepomohlo...:0)))))........