Ako byt vtipny?

Príspevok v téme: Ako byt vtipny?
chrasta

Som uplne obycajna - nie moc pekna, nie moc chuda, nie pri tele, nie moc vysoka, nie moc mala... A nie som ani trochu vtipna. Strasne zavidim tym ludom ktory len pridu a rozosmeju vsetkych okolo a su oblubeny... Myslite ze sa tomu da naucit? Ked budem citat ftipy a smiesne prihody...do nemoty... myslite, ze mi to uviazne v hlave a naucim sa byt zabavna? Nejde mi ani o to zbalit dakoho ale ziskat kamaratov. Nerada sa zverujem, nerada trepem o nicom... a preto asi nemam vela kamaratov... Dakujem za vsetky seriozne rady

sedmikraska

No citat vtipy a potom ich opakovat kje strasne trapne, brat mojho priatela to robi a nikdy ani neviem, ze sa uz mam zasmiat :D a az ked sa vsetci okoplo na seba pozrieme, tak sa zacneme smiat, ale nie na jeho vtipnosti :D Hlavne je smiat sa od srdca a nie nasilu. Ja osobne smiech neudrzim ani ked by sa patrilo- minule mal sef nadchu a ako nam nieco ukazoval na kompe, tak mu kvapol sopel na stol :D vsetci kamennu tvar, no a ja som tak vybuchla, ze som musela odist a dokonca som az plakala od smiechu, ked som to rozpravala kamaratke :D :D

[zruseny12]

pekny den...ja som tiez rozmyslala nad tym,a myslim si...ze ked clovek chce byt vtipny musi mat aj okolo seba takych ludi a to potom ide samo a musi mat to aj v sebe,ja napr.ked som z jeddou koleg.v praci tak mi nic ine nerobime len vtipne poznamky pouzivame...a mame taku vtipnu atmosferu,ale zazila som aj taku situaciu,kde som sa snazila byt vtipna,ale zobrali to ako urzku atd.TAKZE NA TO MUSIA BYT DVAJA,CO SU NALADENY NA JEDNU VLNU,ONAK MOZE BYT CLOVEK NEVIEM AKO VTINY,NEMA TO VYZNAM KED HO INY NECHAPU...nie z kazdym sa da vtipkovat...

miguel

Ahoj ja som presne nad tym istym rozmyslal a casto rozmyslam...tiez som myslel ze mozno ked budem citat vtipy...ale ono je tazko povedat co treba robit aby bol clovek vtipny...urcite patri k tomu..aj to pozeranie zabavnych videii, programov-s hovorenym slovom, vtipov. Ale urcite je to aj o sebavedomi...len si spomen na nejaku situaciu ked si povedala nieco vtipne a viaceri sa na tom smiali...cize ono to je v tebe ako v kazdom inom...Ja sa nepovazujem za nejakeho vtipneho cloveka...ale niekedy ma chyti taka nalada...ze ja zasnem sam nad sebou...naposledy mi kamaratka povedala ze som uplne iny ze ma vobec nespoznava...ze som iny haluzak...to je proste o dobrej nalade a o tej spontannosti...a treba pocuvat aj inych ludi asi a co najcastejsie, ktory maju take vtipne hlasky...a mozno sa aj viac zapajat komunikaciou..nielen pocuvat...a uplne spontanne, prorodzene reagovat...a ono to pride...hlavne si ver ze si vtipna...a spominaj na situacie..ked sa iny smiali na nejakej tvojej hlaske.

huhu

musis brat zivot menej vazne, ironicky, ale aj s pochopenim, nie sarkasticky, hlavne vela optimizmu a dobrej nalady, a pojde to aj samo. Smutny clovek dobru naladu rozdavat nemoze. Usmievaj sa na ludi a oni sa budu usmievat na teba..

rodrigez

Co viac potrebujeme? Chatu, auto, byt, dom, dovolenky, tucne konta... a kopec bokoviek, ktore treba tiez sponzorovat... to je priorita dnesneho sveta... treba sa prisposobit a spravat sa ako hovado...

mira

Sebavedomie získaš, keď si uvedomíš, že ty máš takú isté miesto na tomto svete ako ktokoľvek iný. Váž si samu seba a staraj sa o seba. O svoje zdravie - sebavedomie má sídlo v obličkách, tak zisťuj, ako si ich dať do poriadku. Ak získaš zdravie, príde i krása a vyrovnanosť a určite i láska. Čo viac potrebujeme ?

cat

tiez si myslim, ze sa to neda naucit a jednoducho to treba mat v povahe. co ale mozes pre seba urobit, zacat viac citat knihy, obohatis si slovnu zasobu, zacni nasluchat viac ostatnym, ak je ti nieco smiesne, tak sa otvorene zasmej a pridaj svoj nazor a hlavne .. smile.. :))

stix

byt vtipny sa podla mna neda naucit, je to obycajny talent ktory clovek bud ma alebo nie... ja som vraj podla nazoru kamaratov a celkovo nasej partie ako hovoria oni "cisty blazon", proste na moje vraj vtipne poznamky a "hefty" sa neda nezasmiat... vies proste je to spontanna vec, vzdy viem kazdeho rozosmiat a aj vaznu vec dokazem uplne otocit na srandu :) nikdy som sa nesnazil "ucit" sa byt vtipny, je to jednoducho sucast mojej povahy...