Náš Jedálniček - bulímičiek

Príspevok v téme: Náš Jedálniček - bulímičiek
klara1222

Ahojte všetky moje.
Dnes ma napadlo čo keby sme sa skúsili liečiť spoločne takýmto spôsobom píšme si čo sme zjedli za deň a každá priradí každej známku.
Možno si tak budeme vedieť reálnejšie zhodnotiť, čo nesmieme a naopak.
viete mne príde že stále jem a jem ael ked sa pozriem na druhých tiež jedia a nepriberú a im tak veľmi závidím, že si z toho nič nerobia ja sa obviňujem za každú blbosť čo zjem aj za jablká......toto je zatiaľ môj dnešní jedálniček

klara1222

ale jablká obsahujú vela sacharidov a energie a ja tú energiu nemám kde a kedy zo seba dostať ale dnes som si pre seba urobila čas a chcem cvičiť na stacionárnom bicykli a potom si aj zabehať dúfam,že to nezmením alebo že mi do toho nič nevôjde

poliewoocka

Ano,chlebik ma ovela viac sacharidov aj syrik.Daj si slepaciu,naplni ti zaludok,potrebujes do seba dostat nieco teple a zdrave.Je to hlavne voda a kopu vitaminov.Drzim palce.

klara1222

ja viem,že je dobé jesť aj varenú stravu ale ja to nedokážem v sebe udržať bez toho aby som si to strašne nevyčítala a tak. ale mame urobenú aj slepačiu polievku tak možno si dám tú namiesto toho chlebíka so syrom??

poliewoocka

Praveze jablka su pre teba dobre,zasytia a nepribera sa od nich.Skus jest viac ovocia a zeleniny,varenej teplej stravy,nie len same mliecne vyrobky,nizkotucne syry a jogurtiky.Potrebujes komplexnu,vyvazenu stravu.

klara1222

raňajky cca o 8:22 2dcl mlika a do toho celozrné Fitnes jeden Activia Fit jogurt a banán teraz

Olovrant: 11:30 3 malé jablká

Obed: 13:00 sa chystám celozrný chlieb (taký z BILLI je tam málo sacharidov a malo tuku) s nizkotučným syrom 9% (FITNES KARIČKA)

je to veľa jedla ?? ja mám velmi rada jablká asi by som ich nemal ale jesť však??