Bolave hrdlo, poradte prosim

Príspevok v téme: Bolave hrdlo, poradte prosim
perlicka26

Ahoj, mam 26 rokov a poriadne ma skriabe hrdlo po oboch stranach. Mam ho tam zacervenane. Prosim, poradte co na to. Ako je to s tym babskym receptom -cibula, med? Pomaha to? V noci som nespala, lebo ako mi hlien stekal do hrdlo, bolelo to a dusila som sa. Nezijem na SR, tak pastilky si tu take ako doma nemozem kupit.

sisa1232

na nachladnutie:
-vela vody
-vela čaju-tepleho s medom
-citrony,pomarance
-caj na prechladnutie si kupite v
zdravej vyzive alebo v lekarni

IN TIP:cibulu pokrajat na drobno,dat do misky posipat cukrom a nechat pustit na stavu aspon 3 hodiny.Potom berieme cibulovo-cukrovu stavu na lyžičky.

vela zdravia

na noc ..

stare podkolienky namoc do octa s vodou pomer jedna ku siestim...navlec si ich na nohy obal uterakom a sup do postele...toto zabranu tomu najhorsiemu co sa ti moze momentalne stat a to je horucka..vazne ocot stahuje teplotu a nasa rodina to robi uz velmi dlho a vzdy zabralo...a do polovice salky vytlac citron a druhu polku zalej vodou...a veeelmi velmi teple naraz vypi...narazova davka vitaminu...a daj si pre istotu ibalgin este...a na noc si mozes na vreckocku nakvapkat nejakey vonavy olej alebo sa skus naparovat nad bylinkami