ako sa spravne rozhodnut vo vztahu???

Príspevok v téme: ako sa spravne rozhodnut vo vztahu???
uff

ja mam taky problem(kto nema..ze?)..puberta uz davno presla, a vtedy som si vzdy priala zakotvit v nejakom normalnom vztahu, co sa mi nakoniec aj udialo. pozname sa 2 roky a je nam celkom fajn, verim, ze ma ma uprimne rad (a to sa mi stalo 1x v zivote) ale obcas mam pocit, ze si absolutne nerozumieme, ze ja o koze a on o voze..nieco sa mu snazim vysvetlit, on to berie ako poucanie. zase on mi nieco hovori a mna sa to vie pri urcitych temach velmi dotknut...tak ja teraz neviem, lebo pre mna komunikacia je elementarna vec vo vztahu dvoch ludi, nerada by som uz menila partnera, naozaj ho mam rada a viem, ze je to dobry clovek. ale zase..je to ten pravy??...

dadah

poslem ti rovno celu adresu. tam sa najdes a mozes si este lesie preklepnut toho tvojho :-)) dokonca je to tam rozdelene specialne pre zeny a muzov. www.horoskopy.sk

uff

pocuvaj..nevynasli nahodou znamenie pomenovane po nom ?? :)) hodi sa to na neho jak rit na serbel..ked je dovod, tak mu rada zalichotim aj trpezlivosti mam dost...ale obavam sa, ze mi dochadza. a na mna tam nieco nemas? ja som 23.sept. :)

dadah

veru som sa ta chcela aj na znamenia opytat. mna to celkom zaujmam a obcas planety vedia aj zavarit, ale da sa s nimi aj vybabrat. urcite si si to preverovala na roznych strankach a neviem ake bolo tvoje zistenie, predpokadam, ze partner je dominantný a neustupcivý. nasla som ti na nete aj par viet, ktore ho asi vystihuju: Sebavedomé prezentovanie odlišných názorov alebo doberanie zo strany partnera ho ľahko nahnevajú, pričom ťažko odpúšťa. Jeho hnev sa dá zmierniť lichotením. Vo vzťahu potrebuje mať neustále slobodu a pocit, že je ten silnejší a múdrejší, vyžaduje veľa trpezlivosti... vidís a mas tam zaroven aj zahrnute ako ho zjemit-lichotky, to napokom zabere u kazdeho muza

uff

ehm..aj sme sa o tom bavili a tradicne je to moja chyba, pripusti sice, ze aj on sa myli, ale hlavne ja sa vzdy mylim..co ako neviem..pravdou je, ze aj ja sa viem niekedy vrtat v nejakej bezvyznamnej teme tak dlho, az ho vyprovokujem...ale tiez som uz vela krat ustupila a tak sa mi zda, ze pomaly uz nemam ani kam ustupovat.niekedy si namyslam, ze to suvisi s horoskopom, on je byk a ja som panna/vaha - na prelome znameni..ale to je asi blbost..co?

dadah

fajn, ze si uviedla take vysoke percento dôvery, lebo je to jeden z podstastnych faktorov, ktore vztah drzia. plus samozrejme aj ta komunikacia, na tu netreba nikdy zabudat. mozno by ste sa mali vyvarovat temam, ktore vedia nastrbit vasu naladu. sice neviem podbrobnosti, ale pokial su to len malichernosti tak sa im mozno ani netreba venovať. vzdy musi aj tak jeden ustupit. ked sa to uz jeden z vas nauci, druhemu snad pojde prikladam.alebo si dohodnite nejake pravidla, pokial je to mozne. zalezi od povahy jedneho aj druhého. rozpravali ste sa spolu aj o tom preco sa vasa debata vzdy takto zvrtne a je z toho krik??

uff

tak pekne si to povedala, aj logicky to znie...no verit mu mozem, co sa nevery tyka na 101%, obcas sa na neho ale nemozem spolahnut.. vzdy ho rada vidim a mi poskoci srdce, ked za mnou pride, ale ma to hned aj prejde, ked nacne nejaku temu, alebo nebodaj ju nacnem ja a on na to nalezite-nervozne reaguje..cela atmosfera sa tym pokazi..brrr..

dadah

ahoj, ci je to ten pravy, to vies len ty. to, ze vam to obcas zaskripe v komunikacii a ze ste kazdy na inej vlnovej dlzke neznamena automaticky, ze to neni ten pravy. dolezitejsie je, ze jeho spoločnosť ta naplnna a aj keby ste mali sediet na kresle hodinu a za tu dobu nevydat pat suvislých viet, tak by sa nic nedialo. horsie je, ked sa chlap ci baba vyhyba temam, ktoré maju vplyv na pevnost, buducnost vztahu a ktore ho mozu ohrozit. tuna by sa komunikacia rozhodne nemala zanedbat, i ked by sa nou mala pokazit pekna chvilka. len si svojho chlapa drz, pokial mu mozes verit, vsetko je ok.