život po rozchode

Príspevok v téme: život po rozchode
dada

ahojte vsetci stastní aj nešťastní. nechcem ani tak radu ako vasu osobnu skusenost. ako sa vam vyrovnava s rozchodom resp. s kopackami od cloveka,o ktorom ste sa domnievali, ze je ten právy a jediný na svete. zaujmama ma cas, i ked je to velmi subjektivne, ktorý ubehol, kym ste prestali mat negativistické postoje, zlu naladu a opat ste sa zacali zaujmat o opacne pohlavie. je toho este vela, co by ma zaujamlo, aj to, ci ste boli schopní sa s nim stretnut a osobne sa porozpravat. nechcem pisat zbytocne dlhý príspevok tak pls píste, co vas v tejto oblasti napadne. mimochodom nepatrím uz do kategérie násťročný.

jesie23

pre mna su to 4 mesiace...a neprejde den aby som na nho nemyslela..aj ked ma echal vaic menje kvoli inej..aj tak by som ho chcela spat..a casto mam pocit, ze medzi nami sa to neskoncilo a raz mame byt opat spolu..ale ktovie

0vecka

u mna to bolo 5 rokov o polroka som do toho padol znova o dalsi polrok to skoncilo a teraz som zvedavy kolko to bude trvat ale myslim si ze 5 rokov urcite nie

presmutnu

hmm to tak byva ked to je tvoja prva big laska,ale ver tomu,ze taketo veci ta len zocelia a postavia na nohy..tak skus ten kontakt obmedzit aspon na chvilku,ked ti to ublizuje...vies na par dni sa proste vypni,venuj sa kamoskam a sama sebe...prestane to boliet akonahle si uvedomis,ze vies byt stastna aj bez neho,pretoze si bola pokym si ho nestretla tiez

smutna://

vies, my sa nedokazeme prestat bavit. mamho rada...bojim sa byt pri nom, lebo tie pocity... bojim sa ze sa neovladneme. sme na tom rovnako ale ostat s nim spavat to nemienim. je ot tazke, stale nanho myslim.. ked som pri nom, su to neskutocne pocity, potom pridem domov, a rozplacem sa...ach

presmutnu

:)smutnas, ja som presne ten pripad ktory po rozchode komunikovat neprestal..a to ma ten druhy nechal koli inej..ale napriek tomu co sa stalo,mali sme niekedy tak pekny vztah,ze mi bolo blbe prestat sa spolu bavit uplne,aj ked zo zaciatku to tazke bolo...a potom ma este na jednej party zoznamil s nou:Dchapes mega sok atd...a teraz som s nim na tej istej vysokej,ona je inde...ostali sme kamosi,chodime spolu von,chodime na akcie,smejeme sa na starych casoch,zatancujeme si,ideme sa spolu naobedovat...teraz viem,ze by ma mrzelo,keby som to vtedy nechala tak...ja uz mam niekoho ineho,nekonecne ho milujem..ato som si este pred rokom nevedela predstavit,ze bude pre mna aj niekto iny ako ten prvy:)

alz-bee

s priatelom sme boli spolu rok a pol a on so mnou rozisiel. Bola som z toho neskutocne v prdeli, tri mesiace sme sa vobec nevideli, neboli v kontakte...potom sme sa stretli. A skoncilo to sexom...a tak sa to tiahlo 9mesiacov. Stretli sme sa, bol sex, pusinky, objimacky...jediny rozdiel v nasom rozideni od chodenia bol v tom, ze sme sa nedrzali za ruku a nevraveli si milujem ta. A nakoniec sa ku mne vratil. Avsak momentalne to je medzi nami opät na rozchod. Ale to by bolo na dalsich sto riadkov, ze preco.Obaja sme si vedomi toho, ze ked sa zase rozideme, tak kamaratmi nemozme byt. U nas dvoch sa to asi neda...ale napriklad moja sestra mala 3a pol roka vztah a rozisli sa. Nasla si noveho a s tym byvalym su stale kamosi. Dokonca jej byvaly je kamos s jej terajsim :-)...ale vravela mi, ze nie je to pre nu take typicke kamaratsvo alebo ako to napisat. Ze vzdy sa pri tom byvalom citi tak zvlastne...ale da sa povedat, ze ostali dobri kamosi, i ked ja si myslim, ze po takom dlhsom vztahu to asi nikdy nebude take uplne normalne kamaratstvo..

asitak

urcite ti to stazi situaciu z priatelstva laska vzniknut moze ale z lasky priatelstvo uz nie... stale budes dufat ze sa vrati ...a ziarlit ked budes vidiet ze dakoho ineho ma... ja by som sa nedokazala kamaratit s niekym s kym som mala vztah... aj ked sa povie "ostaneme kamarati" casom zistis e to spravne nieje a komunikacia sa vytrati ci z jednej alebo druhej strany

kamennesrdce

ako tu citam dalej o tych neverach a krachnutych vztahoch po niekolkych rokoch, tak si cim dalej tym viac myslim, ze cloveka trapi vztah alebo laska vtedy ked to nema naplnene a ked to ma tak si najde nieco lepsie,keby mne dal dotycny co chcem asi by ma po case prestal takto stvat a mozno by som ho ja poslala kade lahsie.. :)

fadina

kamenesrdce tak aj ja som na tom tak ako ty, síce len 2 roky po rozchode, on už žije s inou a my dvaja píšeme jak blbci o ničom.Mozem ti povedat ze to super bolí a uz som to ja parkrát ukoncila ale vzdy sme zase nejako začali písať.Dnes sme sa dobre aj pohádali tak uz dúfam ze bude koniec.AJ ja by som potrebovala po papuli lebo podla mna ma len trápi a ja uz neviem prečo.

smutnas://

je tu niekto, kto bezprostredne po rozchode....neprestal s tym druhym komunikovat a ostali dobri kamarati? nestazuje to situaciu?