Hľadám psychológa v KE

Príspevok v téme: Hľadám psychológa v KE
ssssss

Prosím Vás, neviete mi poradiť dobrého psychológa v Košiciach? ale nie nejakého súkromného, lebo peňazí nemám, ale niekoho štátneho alebo neviem. Mám depresiu, často myslím na samovraždu, ale chcela by som to ukončiť a vyliečiť sa z toho, ale myslím , že sama to nedokážem. Nechcela by som, aby sa to dozvedelo moje okolie. Chcem byť aj šťastná, a potrebujem pomoc, ved mám iba 24 rokov a život pred sebou :-( prosím, dakujem

leentiilkaa

Psychiatrická ambulancia, FNLP, ul.SNP, Košice
MUDr. Terézia Rosenbergerová

Tel.: 055/ 640 22 57
e-mail: psychiatria@pobox.sk

usiko

Trieda SNP 3, centrum Filia, pan Alexander Fotul, mam tiey depresie, bola som tam, akoi sa mi zivot zmenil k lepsiemu....

...

Pozri prosím tému: LUDIA IDEME SA ZABIT Z KAMOSKOU pridané odo mňa o 10.08. Určite to vyrieš čím skôr a psychologičke povedz všetko. Keby som dnes mohla niečo zmeniť, urobila by som čokoľvek... Daj vedieť, ako si dopadla, prosím. Prajem Ti veľa šťastia

flaska

Chod k obvodnej lekarke, povedz jej, ze casto places (to nie je az taka hroza priznat) a ona ta posle k ´statnej´ psychologicke a tym padom mas sedenia zadarmo.
Uz to je super, ze si sa odhodlala hladat pomoc. Depresivne sklony maju dobru uspesnost liecenia. Drzim palce.