Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hľadám psychológa v KE

Príspevok v téme: Hľadám psychológa v KE
ssssss

Prosím Vás, neviete mi poradiť dobrého psychológa v Košiciach? ale nie nejakého súkromného, lebo peňazí nemám, ale niekoho štátneho alebo neviem. Mám depresiu, často myslím na samovraždu, ale chcela by som to ukončiť a vyliečiť sa z toho, ale myslím , že sama to nedokážem. Nechcela by som, aby sa to dozvedelo moje okolie. Chcem byť aj šťastná, a potrebujem pomoc, ved mám iba 24 rokov a život pred sebou :-( prosím, dakujem

leentiilkaa

Psychiatrická ambulancia, FNLP, ul.SNP, Košice
MUDr. Terézia Rosenbergerová

Tel.: 055/ 640 22 57
e-mail: psychiatria@pobox.sk

usiko

Trieda SNP 3, centrum Filia, pan Alexander Fotul, mam tiey depresie, bola som tam, akoi sa mi zivot zmenil k lepsiemu....

...

Pozri prosím tému: LUDIA IDEME SA ZABIT Z KAMOSKOU pridané odo mňa o 10.08. Určite to vyrieš čím skôr a psychologičke povedz všetko. Keby som dnes mohla niečo zmeniť, urobila by som čokoľvek... Daj vedieť, ako si dopadla, prosím. Prajem Ti veľa šťastia

flaska

Chod k obvodnej lekarke, povedz jej, ze casto places (to nie je az taka hroza priznat) a ona ta posle k ´statnej´ psychologicke a tym padom mas sedenia zadarmo.
Uz to je super, ze si sa odhodlala hladat pomoc. Depresivne sklony maju dobru uspesnost liecenia. Drzim palce.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.