Ako sa prinutit nespat

2cmPodVajick

Kde to sme ked sa uz ucenie kravin dava pred zdravie. Nedostatok spanku zposobi ze sa ti informacie neulozia v hlave a ten kto sa ucil hodinu a spal 10 bude vediet viac ako ten kto sa ucil 10 a spal hodinu.
S pozdravom Ing. Adam.G.

veracruz

to co je za rada ze snupat koks ...ta de sme. dobre tak aj pervitin aj kokain je velmi fajn na toto, euforia, velmi rychly tok myslienok, telo nabudene, srdce bije ako zvon...a co sa deje vo vnutri tela ani nechci vediet, najlepsia cesta ako si prichystat kolaps, pretoze ludia potom zadelia "lajnu" hocikedy. najlepsie je neucit sa v kuse ale robit si prestavky a dat si trochu oddych, necumiet len do textu. a samozrejme kofeinove povzbudzovaky ked sa uz inak neda, ale tie ked vyprchaju chce sa spat este viac a je to ten neprijemny stav, ked oci bolia od unavy rovnako, clovek sa citi unaveny, ale nemoze spat lebo srdce je ako zvonica. na to radim aj ocne kvapky, pretoze pri sustredenej cinnosti sa znizuje pocet zmurknuti, sliznica vysycha a oci palia a rezu, su unavene, skusit treba npr.Visine.

uško

Ja viem nespat aj 3 noce ale poznam kamosa ktory snupe koks a ze vra po nom nezaspis aj naladu mas lepsiu tak pri tom skuskovom obdoby si skus nieaky pozhanat :-)

cat

aj redbul ti rozlepi oci:) ale inak, ja to mam tak, ze ked prezijem 30min odbobie, ked sa mi chce spat, tak uz nezaspim najblizsie 2-3hod.vzdy sa mi chce spat okolo 21.00 a 01.00 ked prezijem tieto dva useky, som do rana hore..

poliewoocka

Kofola,kola,pepsi,kava,guarana,cierny caj a cokolada su tzv. "rychle" povzbudzovace,pretoze obsahuju kofein.Skus sa ucit pocas chodze,prechadzaj sa po izbe a hovor si polonahlas.Daj si,ako radil/a kookoo,studenu sprchu,alebo urob par drepov.Toto vsak nerob dlhodobo,organizmus od nedoststku spanku skolabuje...

kookoo

Mne tiež nič nepomaha..ale je to individuálne...kava, coca cola, kofola, guarana, zelený čaj, studená sprcha...