Pobozkať ho ako prvá?Ako?

strasneeee

prestala si ho bavit co uz...to je taky typ co potrebuje menit,,, ale toto je hardcore...ze ti nechce dat pusu..mozno je buzi buzi..ved aj taki su...

heureka

ako to ze stale nic? hmmm...to je divne..asi sa toho vazne boji...sa ho opytaj v com je problem... preco o tom nehovorite?

santallka

Cawte..On mi napisal : "Nezomieraj!!!A to kedy chces ?" ja ze : "Zajtra, napriklad"tha som si zohnala kluce od kabinetu a ze tam pojdeme, ale on zastal a sa ma spytal:"to myslis vazne tu ?" neviem ci myslel na sex, alebo bozkávanie, ale pekne sa potom usmial... teraz som mu napisala, ze ci od neho chcem tak vela...

heureka

santalka - :D a co ti on nato povedal? ja som za kazdu srandu a sa mi lubi co si mu napisala :)
ja budem mat coskoro 19 a svoju prvu pusu som dostala len tento tyzden a vobec som to necakala a dost som sa toho cely cas pred tym bala...hmm takze zbytocne neries ani ty :D pojde to, uvidis...len sa odhodlaj :) drzim palceky!!!

santallka

Napadlo mi, že ak nechcem pobozkať ja jeho, tak mu to podobne poviem, teda dam mu ruku a poviem mu, že ho nepustím domov, kým ma nepobozká. Nebude to divné ?

juva

Veď sa už konečne odhodlaj.Nie je to vôbec zložité.:) Moja prvá pusa (teda nie úplne prvá,ale prvá s mojím terajším priateľom) prebehla tak,že mi povedal,že má hnedý pás v karate potom ma nežne chytil za ruky (práve som na ňom ležala)a povedal:Práve som ťa spacifikoval a kým ma nepobozkáš,tak ťa nepustím.Tak som to spravila..ale samozrejme nie kvôli tomu,že by som sa bála,že ma nepustí..:D