je to normalne????????

Príspevok v téme: je to normalne????????
tzutzu

ahoj...myslite ze je normalne ak to ma chlap rad do zadku?vibratorom?..lebo ja som nasla u brata vibrator..spinavy samozrejme od asi viete coho,spinavu plachtu..servitky a,som v soku.je pomerne mlady,neviem ci sa o tom mam s nim porozpravat alebo co.nic nenasvedcuje tomu ze by bol gay.akurat je drogovo zavisly,a je z neho troska a kd som nasla este toto...prosim poradte,co by ste robili na mojom mieste?

hmm

jedna je prawda ze drogovo zavisly ludia su teply aj ked na to nevyzeraju lebo vacsinou su aj aj...hlavne ak riesi piko

tzutzu

hrabat vo veciach sa mu budem.ked najdem drogy tak mu ich vezmem.zit s drogovo zavislym je neopisatelne,len ten co to zazije vie o com hovorim.pozerate s ana svojho najblizsieho ako sa ruti do zahuby a stava sa z neho troska,nechal skolu ,nic neje,berie nam peniaze,vyhraza sa,robi si dlhy a ked mu ich necceme zaplatit tak vravi ze mu hrozia smrtou,ani zvieratko nema vo svojom brlohu taky bordel a smrad ako moj brat v izbe.navyse ani len nepracuje.ked je nervozni tak sa zahana na vlastnu matku.takze sa mu vo veciach hraabat budem!vravi ze ma 18 tak mu nic nemozeme.mozno si niekto povie ze by takeho syna vyhodil na ulicu,ale vycitky svedomia kt.by ste mali keby vam zamrzol na ulici by vas prenasledovali do konca zivota.uz sme zavolali aj policiu ale kym prisla vsetko si skryl,a vybavenie policajneho psa trva 3 hodiny...takze.nemozeme robit nic.vobec nic.a co sa tyka toho vibratora..uz som to predychala,aby som pravdu povedala pokila si tym nejak neublizuje tak mi je to jedno...takze mudrc99 ak mas este nejaku skvleu radu sem s nou...

jaja

proti gustu..., sú tam vzrušivé miestá, len niektorí chalani sa možno boja, že keby ich objavili- cítili by sa ako teplí?? :-)) podla mna je to normal...

tzutzu

ma 18.zvycajne mu v izbe hladam drogy,takze som si ista ze to vyskusal len raz.len neviem co si mam o to mysliet..