vysetrovala ma spravne??? prosim

babou

randyka pls u koho si bola?..aj mna caka prve vysetrenie tak chcem ist k tomu najlepsiemu:)) alebo niekto iny kto ma dobreho gynekolog/cku dakujem :))

simona

hej to mas pravdu.aj ja som sa bala.a nemyslela si ze ma bude vysetrovat uplne..ine strachy.alôe vlastne je to taky klud ked ti povie ze si ok...a prezili sme to..

randyka

dobre simi, ja som tiez na seba hrda ze som sa tamodvazila ist, ja som mala strach az vtedy ked sa otvorili a dvere a setsricka povedala moje meno, :-) dobre nie?a este som sa bala aby mi lekarka nepotvrdila nador:-(

simona

Si nevies predstavit ten strach u mna.chapes 1krat.som 2 dni nespala.ale bola som na seba hrda ze som sa odvazila ist tam.a liecit sa..gynekolog bol uplne zlaty.vsetko mi vysvetlil.fakt on vie co robit..dobre??

randyka

ok, triosku si ma ukludnila ale i takmam strach ze co ak mi to predsa len pretrhne:-( ze neda dobry pozor alebo tak nejak :-(

simona

Ahoj randyka.nie neposkodil isto.v panen.blane je maly otvor cez ktory sa dostane aj uzky predmet.posadila som sa na kozu a on mi zobral ster.(takou palickou uzkou)vobec to nebolelo.ved musel zitit pricinu toho vytoku..pootm to posle na rozbor a zisti pricinu.a da ti lieky..ok?