Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

dobrá starostlivosť o pleť ????..poradte!!!...prosím:)

Príspevok v téme: dobrá starostlivosť o pleť ????..poradte!!!...prosím:)
martinkoooo

Prosím poradte niečo...stále sa mi robí také podkožne akne na čele hlavne a po lícach a ostavaju mi po nom flaky velmi dlho...Moja každodená starostlivosť o pleť je takáto(sobota,nedela) : rano vstanem okolo 11.00-umyjem si tvár mydlom a ladovou vodou....16.00 umyjem si tvár ladovou vodou ....22.00 umyjem si tvár ladovou vodou a mydlom.....preto tak často lebo mám mastnú pleť...a používal som aj clean and clear a od avonu všeličo a mal som ešte horšiu pleť......prosím o raduuuuuuu

RNG

Daj si na noc masku z olivoveho oleja alebo kokosoveho. To ti otvori pory a nebude sa ti tvorit tolko acni. Tie sa totiz utvoria len vtedy, ked sa mazove kanaliky zapchaju stvrdnutym tukom.
A prestan jest znicene tuky(tj chemicky upravene tastlinne tuky a masla a vyprazane), lebo to su tie, ktore stvrdnu a zapchaju ti mazove zlazy.

bhttreed

takze,vobec nepouzivaj mydlo.vecer pouzi cistiace mlieko,potom si umy tvar vodou a potom este pouzi pletovu vodu. potom nezabudni pouzit krem.dobry je krem AB young na problematicku plet. rano rob to iste. ale kazdy den.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.