RapiClear POMOCCC

Príspevok v téme: RapiClear POMOCCC
anikas

Ahojte.. vo stvrtok som mala s priatelom sex, avsak neberiem antiku a nemali sme ani kondom. Ked sa spravil, vztiahol sa, ale kedye clovek nikdz nevie, spravila som si dnes rano test RapiClear Classic sensitiv. No a objavila sa len jedna ciarka. Teraz sa na ten test divam znova a ruzova ciarka je len jedna, ale pod tym druhym pismenom je akysi nacrt ciarky, skor bezfarebnej, resp. az splyvajucej s podkladom. V navode pisu o dvoch ruzovych pasikov, a ze je jedno akeho odtienu. Ten druhy pasik sa mi zda, ze je to akoby nejakz podklad pren, keby tam mal byt, ale nie som si ista... co si myslite_???

machulka006

anikas: najskôr by som ťa rada upozornila na to, že ak by vo štvrtok došlo k otehotneniu, dnes ráno ti tak či tak víde negatívny test. Test (napriek tomu, že a rapiclear je napísané,že je spoľahlivý od piateho dňa po styku) sa má robiť až keď menzes mešká aspon tri až päť dní. Do vtedy ti s veľkou pravdepodobnosťou víde aj v prípade tehotenstva negatívny test. takže dnes to bolo zbytočné... A tá druhá čiarka čo si tam videla nebola nič, pravdepodobne si sa na to pozrela po niekoľkých hodinách, a potom je tam vidieť aj stopu po druhej čiarke. Urob si test až keď ti bud emeškať menzes...good luck

aaaa

neboj sa si v strese a ciarky uz vidis vsade...ak by si bola tehotna tak by ti ukazolo tak okatu tu druhu ciarku ze by si ju urcite neprehliadla a ani nepochybovala o tom ci je tam alebo nie...a ak sa do teba neurobil tak je minimalna sanca ze si v tom..tak sa nestresuj