gynekolog/gynekologicka v nitre

diana

ahoj neviem ci je to aktualne ale chod k u Gilanovi, je to velmi dobry dobry doktor aj sa milo sprava k pacientkam, pred tym sopmchodila k novotovej a od tej som odisla.

hmla

ahoj, no neviem, ja som bola prvy a posledny krat u tej novotnej, a je mi blbe tam ist jak nejakej debilke, ze druhy krt v zivote ist ku gynekologovi a som stara krava a neviem ani ako to tam riadne chodi, je to sukromne centrum, neviem ci s atam bude nieco navyse platit, o to by neslo, myslim, ze dolezite je, ako s atam o teba postaraju, rozmyslam inak ze tam zajdem aj ja, mam tam kartu, ale nebola som tam este, no neviem, pojdes tam? Ale pocula som o nom, ze je fakt dobry, ale od nikoho, z vlastnej skusenosti, len som to citala, ze robil niekde v Nemecku ci tak nejak, no ale zvazujem aj ja ze tam pojdem, ale je to ine vyzliect sa pred zenou ako pred cudzim chlapom, ja som dost hambliva

liefje

ja som este pocula o nejakej cellarovej, ale ta je daleko od centra, niekde na novozamockej. tiez by som sla najradsej k zene, pretoze po mojich skusenostiach si myslim, ze chlap sa nikdy nemoze vediet vzit do toho, ako sa citi zena, napr. ked si najde hrcku v prsniku. zatial sa mi nepodarilo zistit, ci je v nr este nejaka dalsia gynekologicka, takze rozmyslam ze tiez pojdem tam oproti tescu. a nemala by som to uz dlhsie odkladat,lebo som uz rok nebola na prehliadke a potrebujem ist aj na sono. myslis, ze u neho si treba za urcite vykony extra platit?

hmla

z vlastnej skusenosti, neviem ci niekde este pracuje,ale ja by som tam nesla, predlzovala mi porod tak, ze som sa narodila mrtva a museli ma ozivovat. Nebyt jej tak by neboli take problemy a to nevravim, ze aky tazky mala porod mama. Chudatko. No mna najviac laka ten Gilan, aj ked by som chcela gynekologycku,ale neviem ci v NR je nejaka dobra.

liefje

no ja som doteraz chodila k janovskemu v zm, ale nebola som u neho uz rok, lebo s nim nie som spokojna, nebral vazne problemy, ktore som mala a tak celkovo nemal dobry pristup. preto si chcem od neho zobrat kartu, ale kedze v zm velky vyber nie je, tak chcem chodit k niekomu v nr.pred nejakym casom som citala na nete o tej novotnej, mala tam celkom dobry profil, tak som chcela ist k nej. no teraz neviem... dakujem za info aj vase skusenosti

hmla

no ja som bola u Novotnej a to pred 4 rokmi prvy a posledny krat v zivote. Chovala sa ako k debilovi nie len ku mne,ale stale ziapala po sestricke, odvtedy som tam nebola, hrozny pristup. A nakoniec som s adozvedela, ze mi bola pri porode a takmer som zomrela, keby otec nesplasi k porodu znameho porodnika. NO tak k nej urcite nie:-) Ale chcela som aj ja ist, stara krava som a iba raz v zivote na gynde. NO mne prislo, ze Novotnu zrusili a prislo mi, ze kartu mam u MUDr. Gilana, je to v tom sukromnom medicinskom centre oproti malemu tescu. No neviem, myslim, ze by mohol byt ok, ale rada by som pocula aj nazory niektorych dam, ktore ho poznaju. A taktiez neviem ake je tam financne krytie. Co vsetko si musis platit sama. Ale radsej zaplatit a nch s apostaraju...

helenaxxx

ahoj ja patrim k gynekologovi ktory sa vola KUNSKY a som s nim veeeelmi spokojna......je v Nitre na Klokocine v poliklinike.....