biopsia???

Príspevok v téme: biopsia???
kaťa....

Som 32. ročná žena. V lete mi zistili že mám zvíšené pečeňové testy. GMT som mala 2,43 /max. hodnota je 0,59/. Od vtedy som brala lieky: Lipovitan, Lagosa, Flavobion. Bola som na ultrazvuk, kde mi toľko zistili, že mám "zrnitejšiu štruktúru pečeňa". Ináč nefajčím, nepijem alkohol, nadváhu nemám, neberem antikoncepciu. Moja lekárka nevie, prečo mám tú hodnotu zvíšenú, a hlavne prečo mi to nechce klesať. Aj teraz mám GMT 1,9 - 2,1. Chce ma poslať na biopsiu. Ale ja nechcem ísť.Iná možnosť nie je? Bojím sa. Aké lieky mám brať? Od čoho môžem mať zvíšenú GMT? Prosím, pomôžte mi!!! Ďakujem.

swarmpretty

Hello, GMT is high...but perhaps ALP is low? This could be an indication of gallbladder disease, such as stasis induced by a gallbladder stone or something... Did you not locate it on USG? mariogames.io

swarmpretty

Hello, GMT is high...but perhaps ALP is low? This could be an indication of gallbladder disease, such as stasis induced by a gallbladder stone or something... Did you not locate it on USG? mariogames.io

honk123

According to us celery is a good food for rabbits are celery bad for rabbits if you want more information just click on site thank yoi.

ifka

s biopsiou sa neponahlaj.niesu to az tak katastroficke vysledky.gmt je chronicke poskodenie pecene a ide dole najpomalsie.takze dietuj a cisti si telo.

RNG

Cistenie a regeneracia pecene vyzaduju protokol dr Berksona:
900 mg sylimarin
600 mg alfa lipoicka kyselina
400 mcg selen(organicky viazany)

Biopsia len poskodi pecen, nic nevylieci ani nezregeneruje.

Na odtucnenie pecene je hlavne lecitin, suchy branula 3xtyzdenne lyzica.
Tiez vyborne pracuje calcium D glucarate, 2x500 mg na stenoticku pecen

gmt

Ahoj, GMT mas vysoke...a nahodou ALP nie? To by mohlo poukazovat na nejake ochorenie zlcnika, napr.stazu, napr.sposob.zlcnikovym kamenom alebo tak..Na USG Ti to nezistili?