Rozum vravi chod od toho, ale srdce je silnejsie

Príspevok v téme: Rozum vravi chod od toho, ale srdce je silnejsie
Robo_BA

Ahojte, ja viem ze je tu tychto problemov vela, ale ja uz fakt neviem co spravit. Moji znami vravia neries to, ale to sa neda, trapi ma to a zoziera. Takze k veci. Mam priatelku 4 mesiac. Lubime sa, je nam spolu super, vyborne si rozumieme po vsetkych strankach. Je tu vsak jedno obrovske ALE. Mam z nej pocit ze stale mysli na byvaleho. Aj ked viem ze s nim si ani z daleka tak dobre nerozumela, nemal cas sa jej venovat, bol uplne iny ako ona. My sme sa doslovne stretli, sme si tak strasne podobni... Stale pocujem ako ma lubi, ako jej je so mnou dobre. Lenze moj pocit je stale silnejsi. Myslim ze jej chybaju jeho peniaze, kotorych mal viac nez dost. Ona je tiez z lepsich pomerov a je na to zvyknuta, aj ked to na nej clovek nevidi, ale je to tak. Ja sa nemam zle, zarabam sam na seba, nemam zlu pracu, da sa povedat ze si zijem uplen v pohodicke bez nejakyvh financnych problemov. Ale stale mam pocit ze ona chce viac, ze pre nu nie som dost dobry. Zoziera ma to a veviem co spravit, rozum vravi kasli na to, srdce ostan a uvidis. Ale zit s tymto pocitom sa neda. Jednoducho mam pocit ze ak stretne niekoho zadzobanejsieho a trochu v pohode, tak sa na mna vykasle. Skuste mi prosim poradit, velmi by ma zaujimal zensky pohlad na vec. Je toho este viac co to komplikuje, ale to uz mozeme rozobrat v diskusii, uz aj tak je tento prispevok moc dlhy... velmi pekne vam dakujem PEKNY DEN

robo:)))))

Mame obaja 25... problem je aj v tom ze byvaly je z jej particky znamych... prave preto to respektujem... ENVY ano mas pravdu, ak ma nezaclenuje do svojho zivota mam jasno... lenze nie je este skoro? Sme spolu 5 mesiacov...

kamoska

Vidíš, porozprával sa a je na tom rovnako ako predtým....a keď ho nezačlenila do svojho života, to znamená , že o ňom pochybuje...veď každá baba , keď sa zamiluje a je jej s chlapom dobre, tak sa snaží ho zoznámiť so svojimi priateľmi, lebo je šťastná, že ho má. Nevieme všetky súvislosti, ale podľa toho čo Robo napísal sa mi zdá, že fakt čaká na "lepšieho".

robo:)))))

Hej, kamoska... viem o com rozpravas. Mne je to tiez jasne. Ona je vsak neuveritelny taktik... proste ja citim ze ma lubi, ale zaroven citim ze je otvorena novym moznostiam... Ja to beriem inak... ja ju lubim a kazdy naznak noveho kontaktu odmietam. Namam problem si najst niekoho ineho, ale toto odmietam... No a tento pocit mi pri nej chyba... nedokazem jej verit... som ako na ihlach za kazdym ked je niekde... nejde o to ze by som ziarlil, ale o to ze ju ani nenapadne ze by som mozno rad spoznal jej znamich... Vzdy len oznami ze idem s partickou, a podobne... Ale ked ja idem s kamaratmi, tak to je vzdy "mozem ist aj ja?"

envy1234

robo, ak vidis, ze ta nezaclenuje do svojho zivota, tak mas jasno... napriklad mna moj priatel zobral medzi kamaratov uz na treti den..:)
kolko mate rokov? teda skor ona...a kolko je po rozchode s byvalym?

envy1234

vie, kolko ja som mala pochybnych pocitov a pritom sa stacilo porozpravat? jasne, je jedna vec, ci robo citi, ze ho ta kocka lubi alebo ma pocit ze jej chybaju len prachy... preco by sa s nou o tom nemohol porozpravat? snad podla reakcie zisti, ci ho vodi za nos alebo ma naozaj rada.aj ked si myslim, ze ak to nespoznal doteraz...

robo:)))))

Uz sme sa o tom rozpravali, vravi ze to tak nie je. Aj ked musi na mne vidiet ze sa len doma nevalam... co ani nerobim ani nikdy robit nebudem (asi by som sa zblaznil)... Jednoducho sama vravela ze nevie ako to bude, ci budeme spolu, ze nemoze povedat ze je to navzdy a podobne... Uz len preto ze nepoznam ziadnych jej znamych, ako by nechcela zbytocne kalit vodu... Na jednej strane je strasne zlata a mila, ale na strane druhej je to presne ten typ cloveka, pre ktoreho stastie znamena luxus... Proste mam pocit ze ma vynechava zo svojho zivota a nie je ochotna to zmenit. Ked ide so svojou partickou von, ani sa len nespyta ci by som chcel ist s nimi a podobne... proste je to o nicom... viem ze by som sa mal z prevencie na to vykaslat, ale jednoducho sa to neda... zamiloval som sa.... ako sa vravi... miluj svojho vraha...

kamoska

ENVY...nesúhlasím s tvojim názorom....lebo ak je to skutočne tak ako to Robo cíti, tak mu to perdsa nepovie do očí, že on je iba "prestupná" stanica. Robo sa musí rozhodnúť, či s tým dokáže žiť alebo je lepší rozchod. Ja som mala rovnaký problém a riešila som to rozchodom. A môj bývalý mi potom naozaj potvrdil, že stále ľúbi svoju exmanželku a že sa z toho nevie dostať, aj napriek tomu , že ma má strašne rád, no nie je zamilovaný.

envy1234

ahoj robo, viem, ze zit s akymkolvek zlym pocitom vo vztahu je naprd, takze si to urcite nenechavaj pre seba. skus sa s nou o tom porozpravat, ved vztah nie je len o sladkom cmuky-cmuky a nicnerobeni, ale aj o spolocnej komunikacii a rieseni problemov. ked budete sami, povedz jej, co ta trapi, ale jemne, nech z nej neurobis mamonarku alebo bezcharakternu lovkynu bohatych chlapov. ak ta lubi, co si myslim, ze ano, tak to pochopi a vysvetlite si to. drzim palce a neboj sa toho :)