Puder - OTAZKA PRE ZENY

Príspevok v téme: Puder - OTAZKA PRE ZENY
sklamana

nema tu niektora skusenosti s kvalitnym pudrom som blondina a doteraz pouzivam mejkap znacky avon konkretne nestieratelny ale musim povedat ze som sa dost sklamala nie som s nim spokojna otlaca sa a mam z neho fleky an tvary pri zmene svetla a tak neda sa naniest tak aby som s tym bola spokojna nema tu niekto skusenosti s pudrom ktory by sa neotlacal a dal naniest tak aby mi neostaly fleky?tak do tych 2 2apol tisica proste na cene nezalezi len aby bol skutocne kvalitny

no.... ala poradna

My sme to pochopili dobre len ty si to zle vysvetlila ,ale aj tak ti rady sedia tak este raz chytrucko citkaj ,alebo pozorne a pomaly.Sup sup a bude to o.k

sklamana

zle ste ma pochopili tie fleky boli z toho mejkapu a co si budeme hovorit ked sa spotime a hlavne v lete tak sa to leje a z toho su potom take flaky no hrozne proste mi to lezie na nervy vobec neviem kolko stojiozaj kvalitny puder aj teraz pouzivam tia drahsie ale nevyhovuju mi

usiko

sklamana...velmi ti prajem, aby si nasla nieco, od coho to tie fleky zmiznu...lebo to je naozaj strasne, mat flaky na tvari pri svetle...ja neviem ako by som to preyila...asi by som to ani neprezila...

poliewoocka

2 a pol za jeden pudrik?Stvrtina vyplaty?Jedna rada:neobjednavaj si cez katalog,zajdi do drogerie a tam si vyskusaj aj tester.Kozmeticka poradi aky mas typ pleti,poprip. znacku...

poradna....

Ak si ochotna dat tolko za puder chod ku kozmeticke a ona ti pomoze vybrat...500sk das kozmeticke a 1000 za puder a 1000 daj darom nejakej soc. slabej rodinke.Drzim palce ,aby fleky zmizli ...z fleku s nimi do vypeku.