Čaj lietajuca lastovicka

katakana

ja by som len chcela trošku upozorniť; osobné skusenosti sice naozaj nemám aloe má ich moja kamaratka a sú (zatial) pozitivne a ano, verím že sa tým dá schudnúť a možno sa vám aj bude zdať že sa upraví trávenie, nieje to tak.....Ide iba o to, že sa tam nachádzaju listy Cassie, ako píšete a ako je aj na zložení. A cassia je vlastne senna, a to je rastlinné prehánadlo s ktorým už, bohužial skusenosti mám. Je dosť návyková, vo vačšich množstvách sposobuje krče a boolesti, a kludne može sposobit aj zápal čriev. A s tým chudnutím: nerobte si nádeje, ak tam je senna tak určite neschudnete! Možno teraz ano, ale všetko všetulinko naberiete nazad....nemožte to presda piť do konca života, a potom vám už tak zlenivejú črevá že už vám nepomože ani samotná senna, ani žiadne prehánadlo, ani racionalna strava a vláknina....A bude to véélmi dlhá cesta kým sa to obnoví, ak sa to vobec obnoví. A chudnutie potom bude nočná mora, verte mi, viem očom hovorím, dajte si pozor. Čim viac preháňadiel budete užívať, tým vačšiu zápchu budete mať!

kalabria

ja si ten caj naozaj pochvalujem. mala som problemy so stolicou a chcela som schudnut krasne mi upravil metabolizmus aj potom co som ho prestala uzivat som mala pravidelnu stolicu. a taktiez som schudla..ale necakajte zazraky ze ked zacnete pit tento caj tak len vdaka nemu schudnete. zdrava strava a cvicenie robia svoje. caj vas nezachrani ale naozaj je sucastou ktora aspon mne pomohla.a navyse tento caj je prospesny na plet a zlcnik. takze nevidim minusy tohto caju len ho nesmiete brat dlhodobo...

asasa

uzivala som dve balenia po sebe, prve perfektny ucinok, prvych 6-7dni som pocitivala krce, castejsia stolica, potom uz len plusy, druhe balenie cca v polovici prestavalo ucinkovat, po douzivani som si povedala je cas na pauzu a potom som bola zapchata asi tyzden a ked som aj zacala znovu uzivat caj, uz nepomahal, iba nafukoval a mala som krce. Podla mna si na to organizmus zvykne a uz to neucinkuje, ale jedno balenie odporucam ne koli pravidelnej stolici ale ked sa niekto potrebuje odvodnit, ked sa citi ako spongia /bacha na sodik, zavodnuje/, aspon mne ten caj fungoval skor ako diuretikum, stolicu mi neupravi iba ma super odvodnil a citila som sa lahuckaaa

vela

ahojte ja som mala tento caj cez leto. Je pravda ze som mala mensiu chut z neho na jedlo takze som potom aj daco schudla. No sprevadzala ma s tym aj ta horsia cast a to ze ma zapekalo a mala som hrozne hrozne krce:(...neviem ci to bolo sposobene len tym ale zaroven som si rano davala aj aloe vera sirup z lekarne a do toho mi prisiel zapal mocovych ciest. Krasne prazdniny. No teraz rozmyslam ze si ho znova kupim a budem ho pit v mensom mnozstve a nie taky silny. Viac vody na jeden sacok...ale skuste pozriet radsej Kombuchovy caj:)

Kejtik

Halo ja len tolko ze lietajuca lastovicka senny list neobsahuje teda aspon ta ktoru pijem ja. obsahuje len - čajový list, list lotosu, semená celósie striebornej, listy Arekovej palmy, kôra mandarínu, vlákno Ljufy, kôra tekvice, bylina Demina, listy ruže Vank – sijeva, listy Kassie, kôra citrónu, listy palmy Katechu - ak niečo s tohoto je senny list tak potom som sa mylila ale myslím že nie. A je to velmi dobrý caj a naozaj mipomohol - teraz ho pijem len cez týtden a vzdy cez víkend si dám pokoj a je to velmi dobre

michellin

zdravim tak dnes je to tyzden co pijem lastovicku a musim povedat ze nijake hnacky ani zapchy ma nepochitili a taktiez ani moju mamu..ani bolesti ziadneho charakteru ..takze nevidim nijake velke zmeny ale myslim ze som trosku schudla mozno pol kila?:-)ale vyrazky mi trosku ustupili ale naozaj len malicko..sak je to len tyzden uvidim co bude dalej

michellin

cawte...no dnes som zacal s lietajucou lastovickou..tak som zvedava aky ucinok to bude mat na mna...kazdy tu pisete nieco ine jedni su spokojni dalsi odradzaju od pitia..no necham sa presvedcit radsej na vlastnej kozi:-)

lala1

no na vasom mieste by som s tym cajom ihned prestala ak nechcete mat dozivotne problemi s travenim ...senny list je teda riadnym prehanadlom a dost navykovym ...kym to beriete je to v poriadku ale ak prestanete automaticky priberiete z toho nas5 lebo vam uz travenie nebude mat co pohanat kedze telo bude navyknute na ucinne prehanadlo ..baby opatrne....akoze ja na vasom mieste by som to prestala pit kym je cas ....lebo vam to dokonca moze uplne zdeformovat crevo ..ja som mala zapal tenkeho creva z toho ...