Čaj lietajuca lastovicka

RNG

Nie zebu som mal nieco proti cinskym medicinam, maju tisice rokov skusenosti s nimi, len osobne viac doverujem veciam, ktore presne napisu, co a kolko obsahuje, s uvedenim aktivnych zloziek. Je 21 storocie a menovane rastliny nie su ziadne exoticke. Napr camelia sinensis je obycajny zeleny caj(zodpovedny za chudnutie)
Folium nelubinis su listu lotosu, cassia asiatica je azijsky skoricovnik, farbitis=Iponomea indica=morning glory s krasnymi velkymi lievikovitymi modrymi kvetmi je prehanadlo a zdroj alkaloidov, dokonca semena su ciastocne halucinogenne atd.
Ucinnost zavisi od aktivnych latok, pomeru roznych bylin a kedze tie nie su uvedene, ucinnost moze byt rozna od krabice po krabicu.

karla1

baby mam jednu otazku,rozmyslam ze si ten caj kupim ale je tu jeden problem,chodim do skoly tak neviem ked tu pisete ze dost z toho prehana

deeee

no neviem ako to je s chudnutim, ale ma sa pit pocas celeho dna po jedle. Ja pocitujem akurat mensiu chut do jedla. A zo zaciatku som to chcela vzdat, lebo ma to strasne prehanalo, hnusne krce a bolesti to boli, ale teraz v pohode.A ta celulitida nie je nahoda, nahodou som to zistila, ze mizne a nic som proti nej v tej dobe nerobila a vlastne ani pred tym a ani som nevedela, ze ten caj moze takto ucinkovat. Drzim palce

age44

ked sa ti v tele odburaju tuky a teda aj podkozny, samozrejme ze sa zmierni aj celulitida. vsak co myslis, co ine ako podkozny tuk to je?

lalalalll

No, lebo jednna baba vraj z toho dala dole az 6 kg takze som chela vediet na koho to ako vplyva.:)
Ze aj celulitida mizne?? Nmoeze to byt nahoda?
Takze sa mam tesit na ucinky hovrois?:)
To som rada lebo dnes pijem prvy sacok, ale mam taky divny mentolovy pocit v bruchu neviem ci to je dobr eci zle...