Jazvam pomaly odzvonilo

Príspevok v téme: Jazvam pomaly odzvonilo
lencok1

takze nie kazdy ma pristup k najnovsim informaciam zo sveta, na internete som sa stretla s jednou americankou co pracuje v oblasti dermatologie...a tak som sa dozvedela o novom lieku ktory by mal rapidne vyriesit problem jaziev...JUVISTA je novy liek na hojenie koze bez jaziev, bude k dostaniu asi v 2011 a je to vobec prvy liek svojho druhu, takze napr. ak vam vyrezu jazvu a zosiju k sebe a zaroven vam pichnu injekciu juvisty nova jazva se neurobi, ta kamoska niekde citila ze to bude vacsia bomba ako napr. svojho casu antibiotika, kukni sa na stranku www.renovo.com bohuzial je to este stale az za 3 roky...
staci si dat do google Juvista a vyhladas si tak mnoho clankov o tomto lieku...
takze koho trapia jazvicky nech vas trapit prestanu a verte...

Stela85

Už sa to normalne použiva aj na Slovensku? Neviete? Lebo plasticky chirurg mi navrhol pichnuť do keloidnej jazvy nejaky roztok po ktorom bude jazva lepšie vyzerať. Mohlo isť o Juvistu? Chcem isť za nim v zime.

lencok1

vsak prave to, preto som to napisala, lebo viem ze mnoho ludi ma vela problemov z jazvami, tak nech ich to potesi

super

tak to moze byt vazne senza novina pre ludi trpiacich na keloidne jazvy.raz som citala pribeh jednej zeny z Anglicka a bola tam aj vyfotografovana, jej sa robia pri najmensom poskrabani maximalne jazvy,mala ich ma krku a pri usiach a bolo to naozaj velmi velke, akoby je tam nieco rastlo.

lencok1

ale vies lea kolko zien ma kvoli tomu depky...a kolko ludi neznasaju svoje jazvy po akne, tak sa vzi do ich kozicky, a inak aj mne sa na chlapoch jazvy pacia:)

lea

no ale chudata tie aligatorie embrya.. budme trosku empaticki. co tam po dakej jazve. mne sa jazvy na muzoch pacia, pridavaju im na muznosti

lencok1

A new product which helps reduce scars significantly is manufactured using alligator embryos. The protein is called transforming growth factor B3 (TGFB3) and will be made available in a product called Juvista. The TGFB3 aids in reducing scars and will likely benefit cosmetic surgery patients by reducing the effects of scarring. Juvista reduces existing scars with just 2 injections. Cost of Juvista is expected to be lower than BOTOX.

The benefits of Juvista go far beyond people seeking beauty. Burn and accident victims, who often have significant scarring over large areas of their bodies, will experience a significantly improved quality of life after treatment with Juvista. Juvista is still under clinical trials and is expected to be available in US shortly.