Môžem byť tehotná?

Príspevok v téme: Môžem byť tehotná?
pomoc

PROSIM VAS MOZE MI NIEKTO POVEDAT CI MOZEM ABO NIE BYT NEHOTNA??MALA SOM POHLAVNY STIK S PRIJATELOM A BOLO TO TESNE PRED MENZESOM(ASI 5 DNI)MALI SME KONDOM AJ VSETKO BOLO OK NEBOL PRETRHNUTY ALE BOJIM SA ZE MOZNO NIECO PRETIEKLO CEZ NEHO..MOZE SA TO STAT>??ZE PRETECE??A ESTE NIECO..HNED DVA DNI NATO SOM DOSTALA MENZES ALE TERAZ MAM STRASNE NAMYSLACKY ZE SOM TEHOTNA BO SA MI ZVECSUJE PODBRUSKO A BLBOSTI..AKA JE MOZNOST ZE SOM V TOM?? JE TO ASI 1 MESIAC OD TOHO...ZA 2 DNI MAM DOSTAT KRAMY ALE NEMAM BOLESTI PODBRUSKA AKO VZDY PREDTYM A ANI PRSIA SA MI NESPEVNILI AKO VZDY PRED KRAMAMI..BOZE POMOSTE MI...PROSIIM AKA JE MOZNOST ZE SOM TEHOTNA??

pomoc

LALINA ako nechapem co robis...to nieje kravina...to sa proste stalo a som maximalne vystresovana tak ked mi nechces pomoct tak radsej nepis.ne??sak naco je to dobre ked sa mi este aj vysmievat budes??toto neni na vysmech ale nato aby ludia ktory nieco o tom vedia a mozu pomoct pomohli...tak prosim ak sa najde niekto seriozny aby mi povedal o tom napiste prosiim..bojim sa..a prosiiim rychlo.

pomoc

OK ALE MOZE SA STAT ZE KONDOM PRETECE??VIEM ZE PRASKNUTY NEBOL NA 100000 % BO SOM HO POTOM NAPUSTILA VODOU A NIC DRZALO TO VPOHODKE NIKDE DIERKA NIC..ALE CI NAHODOU NEPRETIEKOL..TAKZE KED SOM 2 DNI NATO DOSTALA KRAMY TAK NEJSOM TEHOTNA..ZE??