Rybaci zapach tam dole

Príspevok v téme: Rybaci zapach tam dole
helpme!

prosim vas, uz dlhsie ma trapi zapach akoby po rybacine tam dole, a zaroven biele sulance na pyskoch, robi sa mi to kazdy den. bola som uz s tym par krat u gynekologicky a ta mi dala vzdy nejake antibiotika, ale mne sa to stale vracia. tu som niekde citala ze to mozu byt chlamidie ci nieco take a ze to sposobuje neplodnost. ako to ze to moja doktorka ignoruje? ako sa to da liecit?

Iba Katka

Dandy ale ona má zdravotný problém, nemusia to byť chlamidie, ale určité má minimálne kvasinkovú infekciu, ktorú očividne nelieči. Tam treba nájsť príčinu a tú liečiť, lebo len sprchovaním sa to nikdy nezmeniť. Bordel v konzistencii bryndze je zdravotný problém. Ženy mávajú výtok, ale má byť priesvitný alebo mierne biely, bez väčších častí a bez zápachu. Toto čo ty popisuješ je zdravotný problém

DandyM

musim sa podeliť....mam 31 rokov, priatelku mam o dost starsiu. Ked sa neumyje pred sexom po celom dni, tak tam má "bryndzu" a zápach rybací. Sprchuje sa pravidelne, stará sa o seba. Je mozné, ze neprejdú ani 24 hodín a uz tam ma bordel?
Ale ked si zoberiem mužov, teda aj mna, tiez tam mam po dni, dvoch pod zaludom šúlance biele a zápach.
Podla mna je to vsetko len o hygiene. Umyvam si ho aj 2x denne a uz nie je ziadny problém.
Tak isto aj priatelka, po umytí je to uplne iná vagína:) aj ked, sem tam pri orálnom cítim nieco také ako rybku a je to na grc. (celkovo žensky maglajz nemusím)

Ked som jej to povedal, ze sa mi nepostavil preto lebo jej smrdí, tak nadsená nebola, ale ja som vzdy uprimny:)
Ja len dufam, ze nema nejaky zdravotny problem s týmto......verím jej a dôverujem, keby nieco nebolo v poriadku, nedovolí mi súlož.....

intimatecock

moja ilonka je vzdy vonava a nikdy nesmrdi to je zaujimave.nenoste gate z cinskych obchodov len bavlnene gatky a kazdy den ich mente.nepouzivajte tekute mydlo ale obycajne.gatky nie tesne ale volne a rada so sodobikarbonou je skvela.a nestriekajte si na nu parfum.chili intimna hygiena v patike si kupte.

michael

Rôzne mydielka a podobne ,- výplachy rôznými prípravkami neriešia podstatu vecí.Netvrdím pomahajú síce, ale len kratkodobo.Je to akoby ste kozmeticky niekoho nalíčili a dotyčný sa mesiac neumýval.

michael

Z veľkou pravdepodobnosťou ide o prekyslenie organizmu. Treba si dať vyšetriť ľadviny. Ľadviny síce maju rád kyslé prostredie,ale čo je veľa tak je veľa,- a pre nich je to naozaj veľa.Odporučam kupiť vlekárni acido šumivé tabletky, alebo niečo ine , v dobrej lekárni poradia podľa toho čo práve majú na sklade.Med vylúčiť úplne! Viacej zeleniny jesť nesanovať na to peniaze.Ku každému mäsu zeleninu! Prajem skoré uzdravenie. Teda určite sa to zlepší, a nie len to ale celkový pocit zdravia.( Chlieb cestoviny obmedziť!)

zaja11

bicarbona s vodou vyzera zaujimavo a rychlo, nic netreba pracne zhanat, urcite to preventivne vyskusam.sodu som kupila v lekarni bez hlinika. vdaka za radu.

mon1978

ahojte,mne overene pomaha vyplach:zodriate 2 lyzicky soda bicarbona s 2ma deckami vody..to si vstrieknem irigatorom do posvy 2x alebo 1x tyzdenne a je to ok..soda zabija len mykozu antibiotika vsetko...je dobre zmenit aj stravu malo mastneho jedla,hlavne cukru,piva..alkoholu vseobecne fajcenie tiez ma vplyv a mliecne vyrobky obmedzit tiez...je to tazke ale da sa..a po kupani sediet s roztiahnutou suskou nech vetra a by sa tam dostal vzduch dokonale uschla a to tiez velmi pomaha..a gatky bombardaky bavlnene proste volne aby vetralo)))

Monika1984

evelin6/ avšak to môže pomôcť ak ma zena candidu nie ak ma náhodou gardanella vaginalis pripadne streptokoka a pod