Tango nohavičky

kolop

no ked maš obtiahnuté rifle a tam vrezané bombarďáky, tak to neni asi nič pekné... preto aj ja najradšej všade tanga. sem-tam mam aj ja pocit si tytiahnuť a aj si to vytiahnem nakoniec :D:D ale inak mi to je pohodlné. ale teraz som si velmi oblubila tie trojštvrťové nohavičky. velmi pekne vyzeraju na babskej riťke a su pohodlné. Nie su tanga velmi zdravé, lebo velmi lahko sa môžu dostať bakterie z konečníka do pošvy. aj tak ich nosim :)

adela:-)

Nie pod kazdymi riflami su vidiet tanga..podla toho ak su rifle bedrove tak tanga su samozrejme vidno...v dnesnej dobe vlastne najdev v obchode iba bedrove rifle, nie tie klasicke ako kedysi...

filip...

Som to myslel tak, že načo nosíte tangáče pod riflami keď to nie je vydieť a sú nepohodlnejšie ako klasické? Samozrejme pod biele polobriehladné hohavice sú tangá "nevyhnutné" a sexi... :)

leerka

a preco by mali byt tanga pod riflami nepohodlne? ved si len treba vybrat tie spravne, lepsie su tie s tensim pasikom, tie sa nezarezavaju.... a vraj su z toho rozne infekcie ,ale to zalezi od kazdej jednej z nas, ja s tym napr problem nemam

adela:-)

Ja som ich nenosila ale zacala teraz nedavno..bo strasne chalanov vzrusuje ked ma baba oblecene tanga..takto ich aspon mozem nejako ohurit..nedavno sa ma priatel pytal ci nosim tanga a ja, ze nie..a on , ze jemu sa to strasne paci ked baba nosi tahga...ze to normalne spodne pradlo su jak slipy..tak ododnes nosim ina tanga....vlastne ked som iba s nim aby som ho vzrusila..a bol cely navzhaveny..

jaja

tangáče max do postele, a to je jedno s akým, aj tak ich necítiť, iba ak by boli malé... už iba klasický strih, alebo francúzske a bavlnené, iné je ked vrámci sex - hier, vtedy hej...

juva

Pre mňa sú pohodlnejšie tie s tým tenkým,vtedy ich ani necítim.Ale tangáče nie sú že vraj zdravé,tak ich už nenosievam.Ale môjho priateľa to dosť vzrušuje,len neznášam keď mi ich naťahuje a zarezáva mi ich do prdelky.:)