JE TO VOBEC MOZNE???

evik18

no ja som sa tomu tiez cudovala ked mi ju dala bez odberu krvi..ale vraj uz to nie je nutne aby ju brali,zoberu ti ju len na tvoju ziadost a samozrejme si aj zaplatis...mne osobne ju brala az po roku na preventivke.

fraisee

no to je dobre, toto zdravotnictvo uz fakt nema chybu. ja som vrala hak rok a po roku mi dr obvodny spavit testy kvoli inym komplikaciam a tak nahodne mi vysli zle pecenove testy kvoli hak a to som ju brala len rok.takze som okamzite prestala, kebyze mi krv nezoberu, tak o tom neviem bohvie dokedy.

poradkyna

Ja som sa v januari vybrala doktorke na kontrolne vysetrenie z krvi po roku brania HAK a takisto som bola odbyta s tym, ze od Noveho roka sa uz tie vysetrenia nerobia. S nasim zdravotnictvom a ludmi, ktori taketo kraviny vymyslaju je to fakt hroza. Cize mi z toho vychadza, ze pokial sa neobjavia a nevyvinu nejake konkretne tazkosti, tak zena asi nema sancu zistit, ako na nu HAK vplyva. Smutne, presmutne...

male slniecko

a inak, odber krvi sa väcsinou robi az po zacati brania antikoncepcie, aby zistil, ci pri sa pri jej brani nezvysili napr. pecenove testy, alebo nejake ine problemy..

tinusska

od noveho roka sa nerobia vysetrenia krvicky....vraj nejaka vyhlaska, ci co... aj mna to dost zarazilo.. idem hak brat prvykrat, uprimne, nenormalne sa bojim.. suhlasila by som aj, keby mi krv brali aj kazdy mesiac, ci je vse v norme... hlavne moja pecen

qiu

ewcu ak ti tabletky nevyvolávajú vedľajšie účinky tak je to v pohode...lekár aj na základe prehliadky už približne vie akú HAK ti má predpísať a isto ti povedal, že ak by niečo nebolo v poriadku dojdi... a odber krvi ti asi spraví pri najbližšej prehliadke. Aj mňa doktorka len prehliadla dala recept a povedala, aby som došla na odber krvi a že ak mi sa mi dačo nepozdávalo čo sa týka HAK tak mám hneď dojsť. Si myslím že to tento prístup je v pohode...

ewcu

a moze to nejako aj ovplyvnit ucinnost tej antikoncepcie??? pretoze aj ja som dostala len takto tabletky a vyhovuju mi...len ze ci takto nie je ta uccinost nejaka nizsia ked mi nerobili ziadne vysetrenia