pomoc vlasy

RNG

A na vycerpanie by som bral Stress B + C, mne to velmi pomaha pri situaciach, ked citim, ze "meliem z posledneho", ked je clovek pretazeny a tlak neustupuje a nemoze si jednoducho zobrat z toho volno na zrekreovanie.

RNG

Myslim, ze by ti pomohla aj zmes vsetkych mineralov, nielen zinok. Ved si uvedom, cela kostra tvojho dietata potrebovala hromadu mineralov a tie boli z teba doslova vyrabovane pri kojeni!
Dobra vyvazena zmes na kosti ako napr
Bone reinforcer, brana na vecer(2 tabletky) spolu s dvoma + tabletkami spiruliny pre lepsiu absorbciu a zabudovanie do kostry by sa ti na telo zisli brat aspon pol roka.
Strata mineralov pocas kojenia trva aj roky nahradit z normalnej potravy,a medzitym mas nedostatok, kde trpia zuby, vlasy aj telesna obrana celkove, preto sa odporucaju mineralne doplnky potravin.

vilenka

dakujem Vam, tak ja si asipojdem kupit ten zinok, a to s tym vycerpanim to bude asi tiez, da sa povedat ze obcas meliem z posledneho

jajka

Neviem presne, ale v tehotenstve vlasy zhustnu, lebo nevypadavaju, a potom rapidne vypadaju, niektore zeny dokonca oplesaveli. Myslim ze to ma suvis aj s tymi istymi hormonmi, co telo produkuje ked si tehotna aj ked kojis a mozno je tvoje telo po dvoch rokoch kojenia uz vycerpane, straca ziviny a preto ti padaju vlasy. Ja som napriklad mala krasnu plet aj vlasy cele tehotenstvo aj kojenie a ked som prestala kojit, dostala som strasne akne.

moira

ahoj.ja som mala tiez taky problem ,ale moja dcerka mala vtedy len 1 mesiac a pripisovala som to popôrodnym stavom.v lekarni mi doporucili tablety s obsahom zinku a mne to pomohlo.