Chatovanie s cudzimi zenami

lea

no vsak prave, hocikedy sa mi stalo, ze na mna nejaky chlap chlipne pozeral a pritom nevyzeral na to, ze by doma po nociach chatoval so zenami. chlipne myslienky nevykoreni z hlavy zakaz chatovania

lea

kto chce podviest, cestu si najde aj bez internetu. a ked mu zakazes četovanie, vymaze mu to aj zle myslienky z hlavy? ako zakazes aj blondinky v minisukniach z ulic, aj kolegyne v praci?

nashira

A nieje to tak ,ze ked clovek lubi tak to ani nezacne robit.....Fakt smutne vsade su moznosti.Vela sposobov ako si najst cestu k nevere,podvodu....ked sa chce cesta sa najde...Ludia si neuvedomuju ,ze sa mozu rozhodnut kadial kracat po akej ceste.Riskuju a neveria ,ze svoj osud maju vo svojich rukach.Kazdy den sa rozhodujeme aj v citoch to je o tom .....

lea

mne to nevadi. je to iba virtualny svet. je velmi mala pravdepodobnost, ze keby sa stretli, boli by si sympaticki. bez osobneho stretnutia nefunguje prirodzneny vyber - paci sa mi/nepaci sa mi.

lucy_liu13

po osobnej skusenosti s pokecom som na 100 % presvedcena ze to nevesti nic dobre vo vztahu.
Moj teraz uz ex si tiez vkuse vypisoval, lebo sa ndil v robote.
samozrejme,ze mi to vadilo od zaciatku, ale presviedcal ma ze to je len virtualny svet,ze su to len slova, on sa nestretava atd...
nechcem to tu cele rozoberat ale dopadlo to asi tak,ze si pisal az sa stretol a podviedol ma, udajne to nebolo nic planovane, pisala som si aj s nou...
a ze vraj nebola jedina s ktorou sa takto stretol.
A ver mi,ze by ma to ani vo sne nenapadlo,ze by mi to dokazal spravit,spraval sa ku mne stale rovnako, bol pozorny atd...
Davaj si velky pozor na to!
teraz ked pojdem do noveho vztahu urcite nebudem akceptovat ziadny pokec a podobne veci.
je pravda,ze ked chce tak ta podvedie aj bez chatovania, ale toto je idealny cesta k tomu aby to spravil.
je to strasne :(
hadam sa to vyriesi,drzim palce.
ja by som zakazala,ked ta lubi tak prestane

m.

Ja si myslím, že to nie je normálne. Ty sa bojíš mu niečo povedať a on sa nebojí so slečinkami komunikovať? Dôvera oproti dôvere. Ak ti toto robí teraz, čo potom bude robiť, ak sa vezmete? Ak si teraz vymedzí svoje hranice, potom už ich ťažko ty zbúraš. Ak ťa má rád, dá si povedať, ak mu stačíš, nemá čo chatovať s cudzími. Ak si váš vzťah neváži, potom ten vzťah ani ty neľutuj. Dievčatá, urobte si nejaké hranice a nenechajte na sebe korčuľovať. Mužov je na svete aj, aj.

jana333

aj ja chatujem s cudzimi chlapmi ako zena. Ked je parnter v praci,ked sa nudim, vie to a pripadne sa potom na niektorych ponukach na sex rehoceme.a spolu si ich aj precitame.Ale to je pri tomto partnerovy.Pred tym ked som bola neverna,teda uz som koncila vztah ktory neklapal, urcite som chatovala. a aj sa stretavala s nimi.Je to uplne maly krocik k nevere.A net moze byt droga,,bola pre mna a vyrastla som z nej za 8 rokov pouzivania nonostop netu.,ale trvalo to aspon 3 roky. zbavit sa tejto zavislosti.Neveim davala by som si na partnera pozor.ale to uz by pre mna nebol asi partner ,,doveryhodny ak by som musela na nieco davat pozor. je to zbytocne ,,kto chce byt neverny bude a nic mu nezabrani a ani ty.
yslim ze ak to robi,,uz konci vztah..aspon usudzujem podla seba,ked som to robila...