co vas zaujme na chlapoch?

shiloh

tak ale velmi dolezitu rolu tu hra samozrejme aj vek....ja mam 15 tak sa na to pozeram aj takym stylom...stanley ty nemas nahodou 17 alebo tak nejako?

sweetie

zlatucky usmev a samozrejme sa potom otocim omrknut zadok..vysportovany chrumkavy v sexi jeansoch:)
maximalne antisexualne posobia rozgajdane tricka a pudlo po kolena..

shiloh

no mne je to v podstate jedno..len nech nie je nejako prilisne konzervativny...ale take ze cierne vlasy cely v ciernom a priam z neho krici ze EMO tak to nemusim...ale pacia sa mi trocha dlhsie vlasy nejako upravene mozno na styl punk ale fakt s mierou nemusi to byt nejaky kriklavy pol metrovy kohut:D...a biele zuby...nie uplne fosforove ale take akurat biele...

radkaa

Na zadok, tvár a výšku :). celkovo ako pôsobí,ako sa správa, ako chodí a tak.čo sa len na prvý pohľad dá.

janulkaaa

heh:)kazdemu sa lubi nieco ine, shiloh ja uplne kratke vlasy, aj dohola uplne milujem...A vsimam si prve celkovo postavu, a tvar

shiloh

no ja si vsimnem celkovo postavu a najma tvar...nemusi to byt nejaky model to vobec nie ale ci je sympaticky a tak...
a ja este uplne nenavidim kratke vlasy..viete taky vojensky uces mna to normalne znervoznuje a ma taky zly pocit z toho..ale to je moj nazor..

dadah

za taky maly moment sa neda povsimnut cloveka z kazdeho uhla a preto ja vnimam celkove vyzarovanie, ktore ide prevazne z oci.