Veet lightening cream

Príspevok v téme: Veet lightening cream
saxana1555

Prosim vas poradte mi, mam problem s tmavymi chlpkami nad hornou perou, nechcem depilaciu, bojim sa, ze budem mat potom tvrdsiu pokozku, pocula som, ye je vyborny ten Veet zosvetlovaci krem na chlpky, nedepiluje to, len yosvetli chlpky, ale na Slovensku este nie je v predaji, neexistuje aj u nas nieco podobne? dakujem pekne za rady

mnamka257

s ytmto doma radsej neexperimentuj ani s veet kremom.najlepsie urobis ked zajde ku kozmeticke a ta ti to spravi ovela lepsie, trvalejsie a hlavne profesionalne.

emmusik

boze moj d&d ty si odkial vysla? ze blondinke zacnu po odfarbeni rast cierne vlasy :D si ma teda riadne pobavila :D

d&d

Ahojte, ak ste pouzili ten odfarbovaci krem, tak potom po tych 2-3 tyzdnoch neboli chlpky tmavsie? Tak ako napr. bezny peroxid, co sa pouziva na vlasy sposobi, ze zacnu aj blondinke rast cierne vlasy,hmm? Obavam sa toho, ze ked ho pouzijem, a potom ho uz viac krat nebudem pouzivat, tak moje chlpy budu cierne...Diki za odpoved.

liv9

na zosvetlenie chlpkov je najlepsie pouzit krem na to urceny, na svk je dostat zatial len Depilissima Fast na strenake svet zeny... stoji pod 9 eur a je jemny a funguje. v zahranici je najlepsi jolen, ale ten treba zial objednat zo zahranicia, co sa dost predrazi.

macicka19871

potrebujem poradit mam mensie chlpky okolo prs a bruska a
som si ich raz oholila a narastli mi tmavsie ten peroxid sa moze dat aj na prsia a brusko alebo mi poradite nieco ine

baby

kolko mas rokov?, ak nemas 18, tak zatial s tym chod ku kozemticke,neodporucam ti to potom zosvetlovat sama, ja som platila od 30 do 60 sk :)

baby

no aj ja som si mylela ze peroxid mi spali pokozku, ide o to kolko percentmy pouzivas, ja som chodila ku kozmeticke s tym, a ze vraj sa to neda, kupit ze je to specialnyperoxid...
ale vdaka tomuto foru mi jedna baba poradila, 6 percentny hydrogen peroxid zmiesat s praskom melirovacim , 1:1,nahat posobit desat minut , poriadne umyt, anakremovat
v drogeriax, kupis persoxid od 20% az vyssie, a zten spali pokozkzu, aj som si dala namiesat v lekarni 6 %, ten neskodi, ja som si vcera nexala posobit okolo 10 minut, ku koncu to troska stipalo, ale som si to poriadne nakremovala a zasypala detskym pudrom, z dermatologiceho hladiska, by to nemalo mat nejaky velky dopada, pretoze kopu dnesnej kozmetiky obsahuje chemikalie, sudim to podla seba kedze ja sa skoro vzdy vyhadzem, ale chvalabohu, sa mi to nestalo,