Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

da sa to? alebo koniec?

Príspevok v téme: da sa to? alebo koniec?
redbull

s priatelkou sme spolu uz 9 mesiacou.zo zaciatku sme boli velmi zalubeny nezatazvali sme sa rozhovormi o tom co nas trapi a podobne.Asi od 6 mesiaca co sme spolu som si ja zacal uvedomovat jej chyby a podobne veci.Myslite ze ked mi nieco na nej vadi mam jej to povedat? konkretne mi vadi to ze nie vzdy ked sa ma zle ze mi to vysvetli preco je to tak ale len tak velmi vseobecne povie,niekedy sa mozno sprava odmerane ze ked nahodou zrusim stretnutie povie nevadi,ale lasku mi dava najavo tak v tom iny chalan nebude.My sme istym sposobom dost odlisny.Nechodime do tej istej skoly a ona v kolektive nieje az taka oblubena dost si toho zazila aspon co mi povedala ale ja som prave naopak pomerne oblubeny nenam z nikym problemi kazdy ma berie medzi seba.Preto ju niekedy neviem pochopit ze sa bud tesi alebo je smutna aj kvoli drobnosti.Ako sa ju naucit chapat? Viem ze ju lubim lenze nedokaze sa vzit do jej koze kedze som neprezil to co ona.
A niekedy niekotre veci hovori tak ako by jej na nasom vztahu ani nezalezalo ale ona si asi neuvedomuje ze to robi.som jej prvy chalan tak nema vela skusenosti.Da sa nejako "dostat do jej koze" aby som ju dokazal chapat?

dadah

kazdy potrebuje mat svoje tajomstva, ale pokial ide o nieco, co ju trapi tak neviem preco sa ti nezdôveri. ved partner by mal byt zaroven aj priatelom, ale mozno, ze si toto vsetko nechava len pre seba a ani s kamaratkami to nerozobera. skus jej teda narovinu, ale samozrejme s citom, aby to pochoopila ako dobry umysel, vysvetlit, ze sa mozes s tebou podelit o cokolvek...

redbull

no ide prevazne asi o take veci ale v mojich ociach je stale ta naj aj keby mi to povedala moj nazor na nu to nezmeni len ja si myslim ze vo vztahu by si dvaja mali hovorit vsetko je to spravne tak?

dadah

neviem ake veci pred tebou taji, ale pokail ide o nejake vztahy v triede-myslim skor tie nepriatelske, tak sa necudujem, ze ti to zatahuje. asi sa pred tebou citi neprijemne a neche, aby si sa na nu pozeral ako na chuderu. v tvojich chce byt ta naj...

redbull

mame obaja 17.Aj ja som dost citlivi a neviem niekedy pochopit preco mi niektore tie veci nechce povedat.Niekedy sa citim ako by mi neverila alebo nieco take

dadah

hlavne jej davaj najavo ako ju velmi lubis, pokus sa, aby sa citila vyznamna a jedinecna. je to taky balzam na dusu a babam proste zalezi na tom, aby dostavali pozitivnu odozvu od svojho partnera. mozno sa potom aj jej spravnie zmení a ked nie tak sa s tym nauc existovat, ved urcite aj ty mas nejake chybicky, ktore jej mozno prekazaju, ale akceptuje ich. pises, ze ste tak trosku odlisny, ale uvedom si, ze keby ste boli rovnaky tak by ste si asi isli po krku. je treba byť si trochu podobný, aby ste si rozumeli. Je treba byť trochu rozdielní, aby sme ste sa milovali... takto znie jedna mudrost. ak by som ja bola na tvojom mieste tak by som sa urcite nerozisla.

sissa

no do koze partnerky sa dostanes velmi tazko, hlavne do tej nasej zenskej :) ale ak sa takto zaujimas, vidno, ze ti na nej velmi zalezi. poradim ti jedno, neries to, ako pises, lubite sa, no a to ze je menej oblubena...mozno len nie je povrchna, pozri sa na baby okolo seba, ja tiez niekedy mam chut bavit sa tak s 2 z 10, lebo mam pocit, ze trepu o samych hlupostiach :) asi je citlivejsia a nejakymi neuvazenymi recami by si ju mohol ranit, takze moja rada, ak to nie je moc vazne a nejako to nezasahuje do vasho vztahu, nechaj to tak. ak predsa len citis potrebu, tak skus sa jej spytat, ale prave vtedy, ked sa ta to dotkne, nemam rada, ked niekto zacne riesit nejaku vec po mesiaci, ked si uz ani nepamatam, ze sa nieco podobne stalo. ak uvidis, ze reaguje nevhodne, asi si udrel na jej citlive miesto, hlavne nepoukazuj na jej povahu, na to co hovori, lebo to sa proste nezmeni, je to v nej, a musis ju brat taku aka je.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.