Chcem dredy

Laby

robim tjez dready ..blizsie k prirodnemu sposobu..KE and okolie...ja inac k tej diskusii ja som si uz 9 mesiacow neumyl dredy a wobec ani nesmrdia:DD 0918 479 602

dr Dredka

robim dredy niekolko rokov, opravujem nadpajam zahustujem a robim aj docasne dredz pseudo, poradim s hoci akym problem, mam vlastny salon v NM , a robim aj BA .. super ceny, da sa dohodnut:d kvalitna praca, zabava:DD

mňach

juanita a dreadlock a 7up, netuším ako to tu funguje, ale mohli by ste mi poskytnut kontakt na vas? bolo fajne... kucerova.m.zv@gmail.com

Michellemily

caute, mam dready a chcela by som sa opytat ci neviete akou farbou si ich mozem farbit? mam na mysli nieco uplne divoke - zelena, cervena,ruzova... su to nejake speci farby? neviete? dikes :)

:)-matko-:)

Nazdar ľudia ... mam taký malý problém ... chcem dredy ... ale njprv mi musia vlasy dorasť a preto by som rád tento čas venoval informáciam ... presnejsie povedane pokecu s niekym kto ich ma a vie ich robit som zo Zvolena a o dredy mam 100% zaujem len potrebujem si s niekym kto o tom vie viac ako len na to kydat aj popisat poinformovat sa a tak tak mi prosim vas piste na e-mail ... Sheep_feet@azet.sk budem rad ked mi napise niekto kto ich robi som si isty ze sa dohodneme aj na termine robenia mojich dredov :D

dreadmaker

Robim dready a udrzbu dreadov (hackovanie, dotahovanie, opravy). Tenke, hrube, hocijake. hlavne spolahlivo.

dreadmakersk@gmail.com

0902 076 394

kron666

Ja mam dredy asi 4r a som strašne spokojny ziadne zvieratka som nikedy nemal a ziadny bordel a spinu taky ne tak neviem ocom tam pisete.