Výdrž pri sexe ...

nada

vyznie tho vtipne ale medituj kamosi tho obia a funguje tho napr si pust pecko a snaz sa aby sa ti nepostavil vselico nechutne a thak si prectavuj alebo skus cim dlhsie orgazmus natahovat aj ked iu neviem ako chces ,,restavkami a thak ,,kamosi tho teraz perfektne vedia ovladat i ked sa eje neviem co :) len tho chce cas

cardo

januskaaa: Tak čo mám robiť aby som stratil tu hanbu ?:-) ... alebo pred tým ma nech nejako spraví aby to bolo lepšie ?:-) ... či na dve kolá ? Na prvom a spravím a na druhom to už pôjde ?;-)

cardo

Máš pravdu začínam zo sexom ... mám 18 ... ale aj tak mi to je trápne ... existujú nejaké fígle na to ?:-) ... aby som vydržal dlhšie ? ... Ďakujem

n.n.n.n.

no to zelezi ci pohl. zivot este len zacinas alebo uz dlho praktikujes sex!!! ty co este len zacinaju tak je to pochopitelne ze su hned spraveny ale to po case prejde ked bude mat stale a stale sex!!! teda pravidelny.... to po case pojde po dlhsej dobe!!! ale ak uz si zacal davno so sexom a mavas ho pravidelny tak to je problem musis vyhladat lekara .... da sa tomu pomoct!!!a este ze kolko mas rokov??