Odstavajuce usi - zakrok

Príspevok v téme: Odstavajuce usi - zakrok
nerozhodna

viem ze tu zato tema uz je ale chcem vediet presne informacie rozmyslam nad zakrokom odstavaju mi usi pise sa ze najviac bolia tie injekcie kde ich vlastne presne pichaju aka je to bolest naozajtaka velk velka?kolko krat pichnu do jedneho ucha ako vlastne prebieha ten zakrok?to sa robi najprv jedno a tak druhe alebo nejeko pribezne co presne sa pritom pocituje??a co pacient lezi sedi alebo ako a co tesne po zakroku kedy sa ohlasi bolest a ako dlho trva 1-2-3 dni tyzden dva?a co potom pri kontrole vytahuju sa potom stehyalebo sa vstrebaju chcem sa spytat ci su aj bolesti dlhsie po zakroku po mesiaci dvoch a tak ci je to velmi citlive nie zeby som bola dajaka citlivka ale mam strach ani neviem predcim velmi dlho to zvazujjem ale strach je silnejsi mam 24 takze najvyssi cas sa rozhodnut vopred dakujem za radu

--------------
Korekcia odstávajúcich uší (otoplastika) www.zdravie.sk

evitajanita

tak ja vam poradim :USTREDNA-VOJENSKA-NEMOCNICA v RUZOMBERKU NA O.R.L môžete sa telefonicky informovat.JE TAM SUPER KOLEKTIV SESTIER A LEKAROV .MYSLIM TO NAOZAJ KED SA VAM PODARI SKONTAKTOVAT S PERSONALOM TAK MI DAJTE VEDIET AKO STE DOPADLI ALE JA PEVNE VERI ZE KAZDEMU VYHOVEJU

miruska310

sedmikrasky by som sa chcela spytat de si to dala robit v akom meste a ked ta nech mi da aj cisielko bola by somvelmi rada, lebo aj ja by som si chcela dat spravit

ma3nka

Netreba sa objednat,staci prist v pondelok od 10.00 do 12.00 na ambulanciu aj s kartou.Ja mam este obvaz,ale doktor povedal,ze to mam pekne.Mozes si vybrat,ci chces uspat,alebo lokalku.Ale podla mna lokalka uplne staci.Ja som vobec nic necitila a rozpravala som sa s doktorom.