preco to nejde??

Príspevok v téme: preco to nejde??
isa

mam 16 rokov.. a mam priatela 5 mesiacov... moj problem spociva v tom ze ked sme sami spolu.. a ked sa blizi k tym intimnym veciam... az sa dostaneme k tomu ze ma robi oralne... tak sa nikdy nespravim.. aj ked ma robi fakt dlho. neviem v com to moze byt.. lebo pocas toho celeho som hrozne vzrusena, vsetko je prefektne.. a pritel ma robi uplne uzasne.. a zakazdym ked mam pocit ze uz to bude.. tak to neni... proste nikdy nedosiahnem orgazmus.. :( a jeho to hrozne trapi...
mate niekto podobny problem? neviete niekto nejak poradit? diiik moc za vsetky rady

zena

uz niekolko mesiacov s prestavkou jednou mam 17 a ty a j tiez uz by som chcela al neviem fest sa bojim a antikoncepcia moja matka je proti tomu cize tazko a neviem co si mam mysliet antikoncepcii co som videla ludi co ju brali ako skoncili potom ked prestali thake tho je mno neviem mno este furt si nepovedala ako sa robis bo fest tho suvisi s tym ,,a mysis ze pri sexe sa urobis ??

isa

zena:
hej presne to iste aj u mna..bavime sa uplne o vsetkom.
a nie este sme spolu nespali... ale tak.. mozno v blizsej buducnosti... lebo uz by som to chcela... len tiez sa bojim zeby sa nieco stalo a zostala by som tehotna.. preto chcem radcej pockat kym si nenasadim antikoncepciu.. aby som si bola ista. a ako dlho ste spolu ? kolko mas rokov?

zena

vies co uz sme mali spolu spat ale som cukla fest mam strach ze kondom praskne alebo nieco a ty si uz spala pri sexe si sa urobila ??? a ako sa tho robis cez klit ci ako? a v thom ze malo spolu komunikujeme neni problem vobec ani nic vsetko si rozpravae este sa aj posmeeme pri thom pohode vsetko len sravit sa :(

isa

zena:
no, ked ma lize nie.. netreba mi curat.. ale ked tam da aj prst..alebo dva.. tak niekedy mozno tak trochu akoby mi trebalo... ale o tom sme sa uz bavili... povedal ze nech to v pohode pustim.. :D ze jemu to vobec nebude vadit.. cize asi tak.
hmm.. fakt neviem co je nas problem. ty si este panna? kolko mas rokov?

zena

hey presne zboznujem sa mazlit oral vsetko ale uz ma tho nebavi lebo viem ze sa neurobim strach a hroza a tiez sa preto zle citi ,,inak netreba ti curat pri thom lebo vtedy zena ked sa uvolni tha ma mokry orgazmus a tho je pri thom pocit ze curat chces i tho je mozno tvoj problem

isa

zena:
hmm... no ja sa sama vzdy spravim pomerne lahko... len je to take ze.. niesom az taka vlhka... proste sa rychlo urobim.. je to super a hotovka.
ale s priatelom som neskutocne vlhka a vzrusena.. a som mala pocit ze prave ked je to takto.. ze sa s nim urcite este lahsie a lepsie spravim.. ale neni to tak. proste ked ma robi tak cely ten priebeh je perfektny.. ale orgazmus nie a nie prist... neviem no... je to akoby sa mi to zaseklo pritom ze je to tesne pred orgazmom.. a tento stav trva veelmi dlho.. a on potom uz nevladze.. atd

zena

moa mam ten isty problem a spravit sa vies dobre ti tho trva normalne ao dlhsie ? a este ako s robis s palcekmi ci cez klitoris ,,ja si myslim ze sme malo uvolnene musis byt uplne oddana tomu mno co ja viem heh ja asi ze uz viem sa neurobim tha thak mno,,a este ja ked sa robim musim byt kruto kruti uvolnena ale v polohe ze mozem velmi roztiahnut nohy inak sa nespravim