co mam robit??? asi sa uz zblaznim!!!

Príspevok v téme: co mam robit??? asi sa uz zblaznim!!!
didkabb

Ahojte. Ide o to,ze je tu jeden chalan. Pozname sa strasne dlho,ale nikdy to nebolo nejake velke kamaratstvo.Az v poslednej dobe sme sa nejako zblizili. Podla mna viac ako sa na kamaratsvo patri. Ja som totalka ze mimo z neho. Ide tu ale o to,ze je to najlepsi kamarat mojho brata. A sam mi raz povedal,ze on nemoze,ze ja som jeho sestra,ze ved viem ako to je. Ako keby mal v sebe nejaky blok. Ja im nechcem rozbit kamaratstvo,mam dufat,ze by z toho mohlo byt nieco viac? Ked sme boli trosku opiti,bol trosku pritulnejsi,ale bratovi to ocividne vadilo,aj nam to povedal. :( ja neviem uz,ked on sam mi povedal,ze nemoze... asi sa nemam preto trapit a preorientovat sa na niekoho ineho,ja viem... Ale je to velmi tazke,mat niekoho tak blizko pri sebe a zaroven tak daleko :( myslite,ze by sa to mohlo pohnut tym smerom,alebo ked mi to uz tak povedal,nemam dufat? pls nazory :(

Rokytko

Podla mna, ak ta ma tvoj brat rad, co ta isto ma, tak by ti mal dopriat to najlepsie, teda svojho najlepsieho kamarata... ale asi bude trosku sebecky, lebo potom on moze prist o neho, budu spolu travit menej casu a tak... ale podla mna to spolu skuste ak ta ten chalan tak berie, brat to casom pochopi a verim ze vam to dopraje:-) ale samozrejme na vztah musia byt dvaja, takze aj ten chalan musi chciet... ak sa vyhovara ze nemoze preto, ze si sestra jeho najlepsieho kamosa, mozno ti len nechce na rovinu povedat ze nema zaujem... asi by ste sa mali otvorene porozpravat, nech vies na com si a nech zbytocne nemarnis cas pre nieco, z coho nic nakoniec nebude... ale drzim palce, nech vam to vyjde:-)))