Super vôňa

petka18

a ta Dolce and gabbana light blue je aka vona? taka svieza?
lebo ja hladam taku peknu, sviezu nie tazku, prijemnu vonu

malickasom

aha ja som myslela ze panska vona :) nevadi... ale light blue je dobra aj panska aj damska...a ja mam este rada od Chanel- Chance

Optimista_dozaista

komercne su onicom. nevydrzia dlho. ja pouzivam jednu vonu, ktoru som so sestrou objavila v parfumerii, kde dostanete naozaj to, co by ste inde sotva nasli. rafinovane vone od ludi, ktori vo svete parfemov daco znamenaju. a nie volaky hnus od Naomi Campbell. a popravde: kvalitny parfum nestoji ani 10, dokonca ani 20 euro. moj stal po zlacneni (kedze nejde o najnovsiu kreaciu tvorcu) 65€. ked som ho testovala, mala som na sebe aj zimny kabat. bolo to 27.decembra. trosku som si nastriekala na zapästie. a dostalo sa mi aj na ten kabat. este po Silvestri som ten parfem na rukave kabata citila. a na zapästi som ho citila (aj ked nie tak intenzivne) este aj po sprchovani. povedala som o tom sestre. ona je freek na vone. vyzna sa, chodieva aj na stretavky s ludmi, ktori sa o parfemy seriozne zaujimaju. kratko pred narodkami v maji mi prisiel balik. a v nom parfem, ktory ma v decembri tak strasne zaujal. kedze to sestra objednala a dala dorucit rovno mne, bol tam aj ucet. nadavala, ze im kazala ho dat prec, kedze islo o darcek. ale co uz. aj tak som vedela, ze nestal malo. milujem tu vonu a sestra povedala, ze sa aj jej velmi zapacila. preto jej aspon polovicku necham. : ) a kupim jej raz vonu, o ktorej bude snivat ona. prepadli sme parfemovej manii.

Laurikaa

AHoj vsevedka malo to byt Laurika nie Lsurika:D A to stou CK ma sklamalo, až teraz som si to všeimla ale zas bol to dar tak OK: Len proste ja by som chcela aby mi vydržala celý den v škole kedže ju zo sebou brať nebudem. Taka Christina Aguilera alebo Moschino vydržia?

roca

ahojte, tu čítam jeden príspevok...že len z oriflame. Pokiaľ niekto nevie, tak oriflame by sa predával v značkových parfumériách, keby to nebol priamy predaj. Zrovnáva sa so značkami Lancom, Elen Betrix,atď. je to super kozmetika a Embrace Her je super voňa.