pitny rezim

anandang

dôležité je aj to, koľko vážiš: na každých (aj začatých) 15 kg tvojej hmotnosti 0,5-0-7 litra :)

btw, rada by som oprášila túto tému :) pitný režim je veľmi ľahké dodržiavať, viem to podľa seba a keď si uvedomíme, aký je pre správne fungovanie nášho tela dôležitý...

pred pár mesiacmi som sa rozhodla upraviť svoj pitný režim, ak by mal niekto záujem o pár tipov, nech sa páči:

ráno hneď po zobudení vypijem 1-2 3dcl poháre vody (večer si napustím pohár a položím na nočný stolík)...

vždy a všade so sebou nosím 0,5 l fľašu s čistou vodou, ak ju vypijem, tak si ju na vécku v škole (alebo niekde inde) doplním...

snažím sa piť čo najviac dopoludnia, ku večeru pomenej...

nepijem sladené somariny, ani kávu (odvodňuje) a ani mlieko (z iných dôvodov, ale keď som už pri tom, v žalúdku sa z neho stáva požívatina a nie teda tekutina, čiže sa do tých cca 2 litrov nepočíta)

to je tak v skratke ono...

ak máte čokoľvek k tejto téme napísať budem rada :)

waterlady

no mne lekarka aj merala cukor ale mam zevraj normalny..llen strasne vela pijem dnes uz tri litre stale som smadna ale nic mi nezistili...uz sa mi vari caj...samozrejme pol litra sak ako inak...

www

Ja som taka ista, niekedy vypijem tak do pol litra denne, par deci. Som musia vaha, nemozem do seba naliat 2-3 litre. V zivote som tolko nevypila. Oblicky mam v poriadku...

waterlady

no ja som na tom uplne opacne..ja nemozem prestat pit...chodim s flasou po byte a pijem pijem pijem a stale dokola..ked je prazdna vyhodim a uz otvaram dalsie..bezne vypijem tie tri litre cistej vody denne plus asi pol litra caju..lebo ja si ho nevarim do hrnceka ako kazdy ale do maleho hrnca a potom ho pijem slamkou..je to notmalne tak vela vody vypit?

Deee

je to strasne malo, ak je telo dehydrovane tak mozes byt malatny, pomalsie ti to mysli a celkovo unava, rozhodne pi viac aspon 1l hoci super by bolo tak 2l denne