Prepichovanie bubienka

laila

Dobry den.Uz som to tu niekde pisala ale kedze som nova ani neviem kam som dala zaradit ten moj prispevok.Vcera mi prepichovali ucho kedze mi doktorka diagnozovala zapal stredneho ucha.Tvrdila ze mi ma pocas dneska z neho nieco vytiect ale zatial nic iba hnusna bolest a ucho mam stale troska zalahle.Dostala som antibiotika.Neviem co s tym uchom..ako mam zmiernit bolest a ako ho mam cistit ked mam pocit ze ten sekret alebo ako nazvat ten vytok je stale asi v uchu.Dakujem za vsetky rady

cynthia 1

pre milada13,po dlhom čase a predsa ideme na operáciu,25.01.2011 ideme ležat a na druhý den jej idu prepichovat tie bubienky,strašne sa bojim!!!!!,idu ju uspat a pravdepodobne jej vyberu aj nosnu mandlu,musia jej zaviest tie drenážne trubičky,stale sa jej to vracalo,hocikedy nepočula dobre, ozvem sa ako sme dopadli

cynthia 1

neviem ako je to možné, ale ešte ide na audiogram , ale primar povedal, že to ma dobre, krasne uška čiste, jej zalahne v uškach ked ma nadchu a vtedy je to hrozne,vtedy velmi zle počuje aj nahlas rozprava ved ešte uvidime čo na tom audiograme ozvem sa

cynthia 1

dlho som sa neozvala, lebo až teraz sme boli na vyšetreni, na koniec jej nebudu prepichovat bubienky, ešte o týžden ideme na jedno vyšetrenie a mala by to mat v poriadku

milada13

nie je za čo:):)sama som si to zažila a tiež som mala predtým kopu otázok a strach,takže som rada,že som mohla aspoň trochu pomôcť..držím vám palce a potom daj určite vedieť,že ako ste dopadli a keby niečo tak sa ešte ozvi..pekný večer :)

cynthia 1

budu jej to robit v bojnickej nemocnici primar Beno , vynikajuci odbornik , tak to ma upokojuje , velmi pekne ti dakujem za informacie som už kludnejšia , až ma este niečo napadne napišem ti dakujem a určite sa ti ešte ozvem si super dikkkkkkkkkkkk

milada13

no tak ak je to takto tak jej to určite veľmi pomôže..hneď keď sa prebudí tak ťa bude lepšie počuť...zákrok trvá veľmi krátko- 10min..mne to robili bez narkózy,takže to bolo trochu dlhšie a hneď som aj išla domov..ono to nie je ťažký zákrok.Ja som tam prišla,ľahla,bubienok umŕtvili/to trvalo takých 15 min./,prepichli,chvíľu som si poležala,lebo sa mi točila hlava a potom som šla domov.Ale keďže to tvojej dcérke budú robiť pod narkózov/inak aj mne to mali a to ju len pod maskou trošku prispia/tak tam ostane možno do ďalšieho dňa ale možno ju aj v ten deň pustia.Vôbec sa nemusíš báť,je to naozaj ľahký zákrok a výsledok si budete určite pochvaľovať..a v ktorej nemocnici jej to budú robiť??