"priemerna" suloz

alex_alex

spolocnik.weebly.com LUXUSNÝ SPOLOČNÍK, GIGOLO, MILENEC, MLADÝ ZAJAČIK, PROFESIONÁLNY MUŽSKÝ ESKORT PRE SOLVENTNÉ ŽENY BRATISLAVA, masáž vagíny, kamarát s výhodami, sexualne služby, platený muž na sex. Som optimisticky naladený, vyšportovaný gentleman Alex z BA, 34 r, 189cm, 94kg. Nefajčím, zaujímam sa o zdravý životný štýl a pozitívne myslenie. Budem partner na strávenie večera u teba doma, na hoteli. Viac info: spolocnik.weebly.com

luci

no, tak moj rekords priatelom ktory bol prvy a posledny krat bol 2 hodiny, kks, ale som povedala ze nikdy viac. sme potom zalahli a spali ako buky
:D

cooo?

Bez predohry fakt aj 5 min. Ale predohra dlha a dokladna :) S orgazmom som problem nemala, bo prave z tych mojich skusenosti som nesla hned na to, ale vychutnala som si 69 a az pak... Takze tak. Mozno zle navyky - prilis som ich vydrazdila pred samotnym aktom... ZEBY BOLA VO MNE CHYBA???

deedee

dokonca 5 minut! to jaké padavky si mala? tým asi vôbec nešlo o teba, len o ten sex, ked sa vôbec nesnažili. asi si si to fakt že "užila" ...

deedee

jj, na tom čase zistíš, jak si partnery rozumejú. moj by vydržal aj viac, ale ja som vždy unavena hehe. 10 minut.. žiadna vyhra. ja tak 30-45 min. aj viac, podla toho, v akej sme forme,či nejsme unavení atď..

cooo????

To s akymi muzmi chrapete??? U mna to bolo tak cca 5-10 min., aj pri predchadzajucich frajeroch. Teraz, ked sa drahy snazi, zvladne tak max 20 a to sme uz museli sukat aj rano, aby tolko vydrzal! Hodinu? Sak to by som bola ojazdena jak pneumatika.