PROBLEM ?

!!!!!

s toho si nic nerob mi sme ako deti jedli chrasty co sme si odlupili......mna to sice preslo aj cicat krv ked mi sla....ale manzel ne.....to je zlozvyk by som uz povedala---:)

[zruseny12]

ja som zase pocula,uz ked male dieta je nejake take veci,ze telu nieco chyba.A to som pocula aj drsnejsie veci,ze jedli omietku,chodili po dvore a jedli trus od slepic,dokonca raz davali chlapca ,co okusoval drevene veci...a tak som raz niekde citala,ze to je tym,ze telu chyba nejaky vitam.alebo mineral ktory obsahuje vec ktoru je preto to je....ale preco to robis aj v 26-tich?to neviem,ale skus zistit ci Ti nechybaju vit.a miner.

usiko

hej, baby, ja neviem, preco ju posielate lekarovi...a este k tomu k psychiatrovi....ja si nemyslim, ze to je problem...ak niekto moze jest tlacenku, klobasy a podobne "sajrajty" plne bakterii a skodlivin, neviem preco by niekto iny mal byt zrely pre psychiatra za to ze obcas skonzumuje to co hhh.....

gumajz

ked si budeš chiet dat tu dobrotu do úst, skús si pomyslieť že fuj, ved sú to hnusné sople a ked ich zjem, tak si zase zahlienim hrdlo

male slniecko

asi najlepsie zistit, preco sa tento problem vobec vyskytuje.. a to asi najlepsie naozaj zvladne odbornik, teda psycholog, alebo psychiater. nie je to ziadna hanba, je to lekar ako kazdy iny..

qiu

no to teda nie je na smiech... mala by si s tým niečo rýchlo robiť napríklad skus zájsť k obvodnej možno ti dá niečo čo ti chuť po tejto "dobrote" stlmí, alebo zájsť s tým k psychiatrovi, možno to má nejaký hlbší dôvod - psychického pôvodu ( ja som si dlhé roky kúsala nechty a proste som si jedného dňa povedala a dosť a tak som s tým aj prestala aj keď nebolo to najľahšie ale silou vôle sa ti určte podarí zvládnuť aj tvoj problém. držím palce